Connect with Us

FOTO-Me gjysmën e gjoksit jashtë dhe me tanga/ Tayna provokon nga Beverly Hills

Showbizz

FOTO-Me gjysmën e gjoksit jashtë dhe me tanga/ Tayna provokon nga Beverly Hills

Publikuar

-

Tayna është një nga reperet më të suksesshme shqiptare. Reperja nuk komentohet në mediat rozë vetëm për suksesin me këngët e saj por edhe me fotot provokuese.

Së fundi ajo ndodhet në Amerikë, në Beverly Hills, California nga ku ka tërbuar rrjetin me fotot e fundit.

Tayna shfaqet me bikini minimaliste, ku tregon gjysmën e gjoksit dhe të pasmet bombastike me tanga.

LEXO EDHE:  Të pasmet e Emily Ratajkowski  në foton e radhës

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna) on

Tayna me pushime në Amerikë/ Ky është deputeti shqiptar që po e shoqëron reperen
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  Tayna ndez rrjetin/ Publikon videon e nxehtë nga pushimet

LEXO EDHE:  Tayna ndez rrjetin/ Publikon videon e nxehtë nga pushimet

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina “djeg” rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina "djeg" rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Bukuroshja nga Texas, Brennah Black është një aktore, modele dhe drejtuese e televizionit. Karriera e saj përfshin disa role në filma dhe fotosesione mahnitëse me marka të njohura.

Modelja shfaqet shumë provokuese në setet e saj fotografike ku ekspozon format e saj. Me pozat e nxehta ajo ka çmendur ndjekësit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Linja perfekte dhe poza tunudese/ Fotot më tërheqëse të Lilye Aston

Publikuar

-

Nga

Linja perfekte dhe poza tunudese/ Fotot më tërheqëse të Lilye Aston

Lilye Aston është një modele shumë e njohur në rrjetet sociale. Ajo ka bërë për vete ndjekësit e saj me linjat perfekte dhe pozat tunduese.

Lilye e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë të re ku u evidentuar për trupin perfekt dhe bukurinë.

Gjithashtu modelja ka treguar se ka një dashuri shumë të madhe për kafshët. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE