Connect with Us

Si rrallëherë më parë/ Xhemi Shehu publikon foto me djalin

Showbizz

Si rrallëherë më parë/ Xhemi Shehu publikon foto me djalin

Publikuar

-

Xhemi Shehu kundër mbylljes së klubeve të natës/ "Po dëgjoi Corona muzikë, të mbyti"

Moderatorja Xhemi Shehu është vënë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të largimit të saj nga emisioni i humorit “Portokalli” dhe televizioni Top Channel pas disa përplasjesh me drejtorin Ben Blushi.

Pak ditë më parë ajo konfirmoi largimin e saj nga televizioni ku cilësohej si një ndër moderatoret ikonë, ndërsa na ka treguar se gjatë kësaj kohe po shijon pushimin.

LEXO EDHE:  Kujt do t’ja lirosh vendin? Testi që tregon detaje të karakterit tuaj

Pak më parë, ajo ka publikuar një foto me djalin e saj, të cilin nuk e ekspozon shumë në rrjetet sociale.

Ashtu siç është vënë re edhe më parë, Xhemi ka një ngjashmëri mjaft të madhe me të dy djemtë, ndonëse foto ka publikuar vetëm me njërin prej tyre./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U përfolën për lidhje dashurie/ Can Yaman dhe Demet Ozdemir ribashkohen për një serial të ri

Publikuar

-

Nga

U përfolën për lidhje dashurie/ Can Yaman dhe Demet Ozdemir ribashkohen për një serial të ri

Demet Ozdemir dhe Can Yaman janë dy prej aktorëve më të komentuar dhe të njohur jo vetëm në Turqi por edhe në shumë shtete të tjera të botës.

Teksa përfliten për zënka e lidhje dashurie vjen nje lajm i mirë për të gjithë fansat e tyre. Mediat italiane japin një tjetër lajm për dyshen e aktorëve, lajm që i ka gëzuar fansat. Pritet që ata t’i shohim sërish në një serial të ri. Producenti turk Farkuj Turgut ka deklaruar se po mendon një serial të ri me dy aktorët shumë të dashur për publikun, Can dhe Demet.

Po punojmë për një projekt të ri dhe shpresoj që Can dhe Demet ta pëlqejnë. Të punoje me ta ishte shumë qejf. Midis tyre ka shumë energji. Prej tyre arritëm këtë super sukses me Erkenci kus”-tha producenti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shtatzënë për herë të parë/ Habit modelja e famshme: “Gjininë nuk do ta tregojmë deri kur të jetë 18-vjeç”

Publikuar

-

Nga

Shtatzënë për herë të parë/ Habit modelja e famshme: “Gjininë nuk do ta tregojmë deri kur të jetë 18-vjeç”

Modelja e famshme Emily Ratajkowski ka rrëfyer se është në pritje të ëmbël dhe së shpejti pret të bëhet nënë për herë të parë.

Pasi ka treguar barkun e rrumbullakosur, teksa të gjithë e pyesin për gjininë e bebit dhe se çfarë do të donte të ishte ajo i ka befasuar të gjithë me përgjigjen:

Kur unë dhe im shoq i treguam miqve për shtatzëninë time, pyetja e parë e tyre ishte rreth gjinisë dhe se çfarë do të donim ne që të ishte. Ne duam t’ju përgjigjemi të gjithëve që nuk do të duam ta dimë gjininë derisa fëmija ynë të jetë 18 vjeç dhe ta vendosë vetë”,është shprehur modelja e famshme duke i lënë të gjithë pa fjalë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtari i famshëm shpreh dëshirën për të patur fëmijë: Dua të bëhem mami

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i famshëm shpreh dëshirën për të patur fëmijë: Dua të bëhem mami

Këngëtari me famë botërore, Sam Smith ka ndarë me të gjithë dëshirën e tij për tu bërë me fëmijë. Gjatë një interviste ai është shprehur se dëshiron të bëhet prind por ka ende ambicie të parealizuara.

Por përpos kësaj ai është shprehur se si fillim duhet të gjente një partner. Sam ka treguar se prej 3 vitesh është në kërkim të një partneri dhe shpreson shumë të gjejë dikë që ta dojë.

“Unë dua fëmijë. Dua të kem fëmijë. Dua të jem me fëmijët dhe dua t’i shohë duke u rritur dhe të jem me ta çdo ditë. Dua të bëhem mami. Në një moment do e realizoj këtë gjë, por kam shumë gjëra për të rregulluar tek vetja. Kam ende ambicie“, ka thënë Sam./ CNA.al

LEXO TE PLOTE