Ekskluzive-Sandër Lleshaj dhe Ardi Veliu kapen në mega-skandal/ Si u “përvetësua” makina 100 milionëshe

Skandali i rradhës, por që në vendin e Rilindjes, gjithçka mund të ndodhë. CNA.al ka siguruar foto dhe dokumenta në lidhje me blerjen e një automjeti tip BMW, një model dhe prodhim i viteve të fundit, i cili është blerë pak kohë më parë nga Policia e Shtetit dhe më pas është marrë në përdorim … Continue reading Ekskluzive-Sandër Lleshaj dhe Ardi Veliu kapen në mega-skandal/ Si u “përvetësua” makina 100 milionëshe