Connect with Us

“A do ta falje tradhtinë”/ Armina Mevlani shuan kuriozitetin, jep përgjigjen e papritur

Showbizz

“A do ta falje tradhtinë”/ Armina Mevlani shuan kuriozitetin, jep përgjigjen e papritur

Publikuar

-

“A do ta falje tradhtinë”/ Armina Mevlani shuan kuriozitetin, jep përgjigjen e papritur

Armina Mevlani është një nga blogeret më të preferuara shqiptare. Bukuroshja shpesh herë realizon intervista me ndjekësit ku ndan opinione të ndryshme rreth temave të ndryshme që ndjekësit janë kuriozë të dinë mendimin e blogeres.

Së fundi njëri prej ndjekësve i ka bërë një pyetje që të gjithë ishim kuriozë të dinim përgjigjen e saj.

“A do ta falje tradhtinë dhe a mendon se ka dashuri pas tradhtisë?”, e pyet ndjekësi.

Blogerja ka dhënë një përgjigje shumë të sinqertë duke u larguar nga përgjigjja klasike “jo”.

LEXO EDHE:  Meksikanja më seksi e momentit/ Njihuni me modelen që çmend meshkujt me pozat e saj

Arsyetimi i saj ishte ky: “Mendoj jeta dhe njeriu është shumë kompleks, tradhëtia jo gjithmonë është mungesë dashurie dhe vjen për shumë arsye. Varet nga rrethanat, do ulesha dhe do flisja me partnerin për të kuptuar “përsenë” dhe nëse nuk më bind nuk do e falja. Ka dhe raste që mendoj që duhet falur.”- ka shkruar ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Ish missi nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më bombastike të modeles seksi Olivia Culpo

LEXO EDHE:  Ish missi nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më bombastike të modeles seksi Olivia Culpo

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Ish missi nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më bombastike të modeles seksi Olivia Culpo

LEXO EDHE:  “Gjeni arsye për të jetuar”/ Bashkëshortja e Kobe Bryant bën rrëfimin prekës

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE