Connect with Us

Natyrale dhe super “bombë” me bikini/ Fotot e Anxhela Peristerit nuk duhen humbur

Showbizz

Natyrale dhe super “bombë” me bikini/ Fotot e Anxhela Peristerit nuk duhen humbur

Publikuar

-

Natyrale dhe super “bombë” me bikini/ Fotot e Anxhela Peristerit nuk duhen humbur

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka pushtuar Instagramin me fotot me bikini. Peristeri ka treguar linjat e saj perfekte teksa dhuron poza seksi nga pushimet në bregdet.

Ajo që bie në sy dhe tërheq vëmendjen në fotot e Anxhelës është se këngëtarja ndryshe nga të personazhet e tjera të shoëbizit shfaqet krejt natyrale.

Pa filtra dhe pa grim, Anxhela shfaqet më e bukur se kurrë. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një “bombë” e vërtetë/ Luana Vjollca tregon të pasmet dhe çmend ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca ka vendosur që këto ditë me temperatura të larta t’i kalojë në Jugun e Shqipërisë në bregdet.

Moderatorja nuk ka nguruar që të publikojë disa foto ku shfaqet shumë seksi e veshur me rroba banjo të kuqe.

Në njërën prej fotove, Luana ka treguar hiret e saj dhe rrjeti kaq ka dashur.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare që bën jetë luksoze/ Morena Taraku “tërbon” meshkujt me fotot me bikini

LEXO EDHE:  "Burrit tim të ardhshëm"/Këngëtarja shqiptare i surprizon të gjithë

Komentuesit kanë shpërthyer me komplimente ku shumë prej tyre e kanë krahasuar me Jennfier Lopezin në foton e fundit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon me dhuratën superluksoze

Publikuar

-

Nga

Aktorja shqiptare Teuta Krasniqi ka festuar 39-vjetorin e lindjes dhe në rrjetet sociale shkruante se ndihej falenderuese ndaj Zotit pas e ka bekuar me një familje të shëndoshë dhe miq të dashur.

Në këtë ditë të veçantë për të, dhuratën më të shtrnejtë dhe më të bukur ia ka bërë bashkëshorti i saj Adonisi.

Ai i ka dhurua një makin ëmjaft luksoze dhe të shtrenjtë, të cilën Teuta e bëri publike për të gjithë ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  Shfrenon fantazinë e djemve me pozat e saj/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa gjumë

LEXO EDHE:  Video/ Këngëtarja godet me shkelm fansin

Kujtojmë se më herët bashkëshorti i saj ka gdhendur në mes të dy shpatullave, syrin e aktores./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Publikuar

-

Nga

Brooks Nader është një modele e famshme, e cila është bërë e njohur për shkak të linjave trupore shumë të tonifikuara.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të magjepsur pas linjave të saj trupore.

Në çdo postim në instagram apo në rrjetet e tjera sociale, bukuroshja i lë të gjithë fansat me gojë hapur me pozat e saj seksi me bikini.

LEXO EDHE:  Video/ Këngëtarja godet me shkelm fansin

LEXO EDHE:  Avril Lavigne rikthehet me album pas 3 vitesh mungesë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE