Connect with Us

“Objektet duken më të mëdha”/ Komenti i Arbanës për gjoksin në shtatzëni do ju shkrije së qeshuri

Showbizz

“Objektet duken më të mëdha”/ Komenti i Arbanës për gjoksin në shtatzëni do ju shkrije së qeshuri

Publikuar

-

“Objektet mund të duken më të mëdha”/ Komenti i Arbanës për gjoksin në shtatzëni do ju shkrije së qeshuri

Moderatorja Arbana Osmani ndan ccdo ditë foto me ndjekësit në profilin e saj në Instagram.

Ajo vijon të tregojë ditë pas dite ndryshimet që po pëson trupi i saj gjatë shtatzënisë, dhe i fundit duket se e ka gëzuar moderatoren.

Së fundmi Arbana ka publikuar një foto ku shfaqet pranë mikeshës së ngushtë Xhemi Shehu, ndërsa në sy bie komenti i Arbanës, i cili i referohet gjoksit të saj të rritur.

LEXO EDHE:  Eros Grezda i shpreh hapur ndjenjat modeles: Jam i dashuruar me ty

“Kujdes: Objektet mund të duken më të mëdha se sa janë në të vërtetë”, shkruan Arbana.

Ky koment nuk kishte sesi të mos pasohej nga reagimet e ndjekësve të moderatores, të cilët e këshillojnë ta shijojë këtë periudhë dhe masat Large.

“Shijoji ato larger se nuk zgjatin shumë, dhe për ca muaj, pastaj fillojnë e zhduken sa të mira jenii meqë ra fjala ”, i shkruan një ndjekëse./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  “Fillove me u përdredh edhe ti”/ Anxhela Peristeri i kthen përgjigjen epike komentuesit

LEXO EDHE:  Eros Grezda i shpreh hapur ndjenjat modeles: Jam i dashuruar me ty

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina “djeg” rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina "djeg" rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Bukuroshja nga Texas, Brennah Black është një aktore, modele dhe drejtuese e televizionit. Karriera e saj përfshin disa role në filma dhe fotosesione mahnitëse me marka të njohura.

Modelja shfaqet shumë provokuese në setet e saj fotografike ku ekspozon format e saj. Me pozat e nxehta ajo ka çmendur ndjekësit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Linja perfekte dhe poza tunudese/ Fotot më tërheqëse të Lilye Aston

Publikuar

-

Nga

Linja perfekte dhe poza tunudese/ Fotot më tërheqëse të Lilye Aston

Lilye Aston është një modele shumë e njohur në rrjetet sociale. Ajo ka bërë për vete ndjekësit e saj me linjat perfekte dhe pozat tunduese.

Lilye e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë të re ku u evidentuar për trupin perfekt dhe bukurinë.

Gjithashtu modelja ka treguar se ka një dashuri shumë të madhe për kafshët. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE