Afera e inceneratorëve/ SPAK vë nën hetim zyrtarë e përfitues të koncesioneve

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nisur hetim për koncesionet e inceneratorëve. Pas padisë së nismës Thurje, SPAK ka krijuar dyshime për afera korruptive me koncesionet. Televizioni Klan mëson se prokurorët e SPAK, dyshojnë se personat që kanë përfituar koncesionet e inceneratorëve kanë falsifikuar dokumentet, çka vërtetohet edhe nga akuzat. Janë … Continue reading Afera e inceneratorëve/ SPAK vë nën hetim zyrtarë e përfitues të koncesioneve