Connect with Us

Jo vetëm këngëtar/ Robert Berisha realizon ëndrrën e tij më të madhe

Showbizz

Jo vetëm këngëtar/ Robert Berisha realizon ëndrrën e tij më të madhe

Publikuar

-

Këngëtari Robert Berisha është një nga personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar. Së fundi Roberti ka zbuluar se nuk do ta shohim vetëm si një këngëtar por edhe si moderator.

Ai ka ndarë lajmin me ndjekësit e tij se së shpejti do të vijë me një emision të tijin.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Roberti ka zbuluar emisionin që është afër finalizimit, i cili pritet të nisë së shpejti në Klan Kosova. Emisioni do të titullohet “Robi plaket kur don vet”, ndërsa nuk ka dhënë detaje të mëtejshme se kur pritet të nisë.

“Së shpejti. Robi plaket kur don vet”, ka shkruar Roberti, duke realizuar kështu ëndrrën e tij më të madhe./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U largua pasi e sulmuan në studio/ Lediana merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Konkurrentja e emisionit “Përputhen”, Lediana Prengaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pasi u gjykua dhe u sulmua në studio nga konkurrentët e tjerë të cilët mendonin se kishte ardhur për famë.

Moderatorja Bora Zemani u kritikua gjithashtu nga ndjekësit për mënyrën e sjelljes së saj me Ledianën si dhe tonin e zërit.

Lediana kërkoi një pauzë për të marrë veten nga të gjitha gjërat që kishin ndodhur pasi nuk ndihej gati për të qenë pjesë e emisionit.

LEXO EDHE:  “Më ka ndryshuar shumë”, Bora Zemani përlotet në emision

LEXO EDHE:  Këngëtari i famshëm italian flet për të shkuarën e errët: Ja pse u bëra gay

Por teksa të gjithë mendonin se ajo do të largohej, Lediana i ka befasuar të gjithë me vendimin e saj. Gjatë një interviste me ndjekësit në rrjetet sociale, ajo është pyetur nëse do të rikthehet në emision, dhe përgjigjia e saj ka qenë: “Po”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Publikuar

-

Nga

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka prezantuar për herë të parë nënën e saj, Jeta Dembacaj.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet krah për krah me të dhe shkruan: “E dua buzëqeshjen tënde mbretërsha ime.”

Më tej në komente ndjekësit kanë zbuluar edhe profesionin e nënës së Rudinës. Ajo ka qenë mësuese matematike dhe komentet pozitive për të në rrjet janë të shumta.

LEXO EDHE:  Këngëtari i famshëm italian flet për të shkuarën e errët: Ja pse u bëra gay

LEXO EDHE:  “16 vite, më mungon”, djali i këngëtarit mallëngjen me dedikimin

Një prej ndjekësve tregon edhe ndryshimet që kanë nënë e bijë në karakter.

“Une e kam pasur zysh matematike dhe gjithmon e mbaj mend serioze, ti je me e qeshur dhe me dukesh me e dashur, me shoqerore”, shkruan ndjekësja./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tha se e respektonte në sy të babait/ Reperi habit me zgjedhjen mes Capital T dhe Skerdit

Publikuar

-

Nga

Pas largimit nga labeli “Authentic”, reperi Gent Fatali dhe Capital T kanë patur një mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Në fillim kur kam dal prej “Authentic Entertainment” dhe kam kaluar tek “Max Production”, nuk është se jemi ndarë edhe aq mirë se ka qenë një kohë kur janë bërë disa gjëra kështu me nxitim, se ndonjëherë njeriu nxitohet për mënyrën si i zgjidh gjërat. Por me Capital t kam dal kam pirë kafe”, ka thënë reperi në një intervistë.

I ftuar së fundi në emisionin “Shiko Kush Luan”, Genti i habiti të gjithë kur tha se kishte respekt për Capital T, me të cilin vite më parë ka patur edhe një bashkëpunim muzikor.

Teksa menduam se gjërat mes tyre janë rregulluar, duket se kjo ka qenë vetëm në dukje dhe mbase reperi u ndje i detyruar për të dhënë një përgjigje në sy të babait të Capital T.

LEXO EDHE:  “Do kërkojmë borxh tek miqtë”/ Altin Sulku tregon si po ndikon pandemia tek të ardhurat e tij

LEXO EDHE:  “Do kërkojmë borxh tek miqtë”/ Altin Sulku tregon si po ndikon pandemia tek të ardhurat e tij

Në After Party i pyetur kë zgjedh mes Skerdit dhe Capital, ai ka zgjedhur Skerdin duke mos dhënë më tej asnjë shpjegim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE