Connect with Us

“Do ta kisha fal burrin po të më tradhtonte me ty”/ Roza Lati publikon mesazhet me ndjekësen

Showbizz

“Do ta kisha fal burrin po të më tradhtonte me ty”/ Roza Lati publikon mesazhet me ndjekësen

Publikuar

-

/

Roza Lati është një nga moderatoret më të pëlqyera për natyrën e saj pa komplekse. Ashtu siç mund ta keni parë të gjithë, Roza është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me ndjekësit momente të përditshmërisë së saj me detaje.

Së fundi moderatorja ka publikuar disa mesazhe që ka shkëmbyer me një nga ndjekëset saj e cila duket se është një fanse e zjarrtë e saj.

LEXO EDHE:  WhatsApp arrin rekord, 75 miliard mesazhe të dërguara në një ditë

“Unë ia kisha fal burrit tradhtinë veç po të më tradhtonte me ty. Të kam shumë qejf, je shumë e mirë, ti më rrezaton mirësi”, i shkroi ndjekësja. Nuk mungoi reagimi i vetë moderatores, e cila qeshi dhe i shkroi “Ma trego njëherë burrin meqë qenkam e falme”. Mesa duket biseda e tyre ka vijuar ende pasi Roza zbulon që emri i partnerit të ndjekëses është Fredi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Beniada pëson incidentin e frikshëm në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët duket se janë larguar nga debatet dhe sherret për pak orë, duke u argëtuar me lojëra me njëri-tjetrin.

Beniada teksa luante me Donaldin, ka pësuar një incident të frikshëm. Duke e ndjekur nga pas, ajo ka rrëshqitur dhe është përplasur në tokë.

Edhe pse është vrarë, Beniada e ka marrë me sportivitet, duke qeshur e duke treguar se ka pësuar një tronditje në kokë.

LEXO EDHE:  FOTOT-Pa grim dhe krejt natyrale/ Luana Vjollca publikon foton në ashensor por askush nuk vuri re detajin

LEXO EDHE:  1 vit pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja shqiptare sjell në jetë djalin e dytë

“U tërbova”, thotë Beniada duke nënkuptuar se është vrarë.

Ndëkrohë Donaldi me humor i thotë: “Ikim bëjmë një ezhe koke 10 minuta te spitali”./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Monika nuk përmbahet më/ I kërkon Donaldit puthje në buzë

Publikuar

-

Nga

cna show

Big Brother ka vendosur disa dënime për banorët, dhe Donadli duhet të përgjigjet me “Po” për çdo lloj dënimi që do të marrë nga banorët.

Duke qenë në këto kushte, Monika i ka kërkuar një puthje Donaldit në buzë.  Kjo situatë ka shkaktuar shumë të qeshura në shtëpi, duke u çliruar pak nga debatet dhe përplasje me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda

Monika: Unë dua të të puth

LEXO EDHE:  Opsioni i ri i WhatsApp që do të shkatërrojë grup-chatet

LEXO EDHE:  “Është më i vogël se unë”/ Lei Kraja zbulon cili është futbollisti shqiptar më simpatik

 

Donald: Si të më puthësh?

 

Monika: Të të puth more

 

Donald: Po, okej mirë

 Monika: E pra tani përgatitu për puthjen time

 

Monika: Po do të puth në buzë

 

Donald: Në buzë ë? Uau Monika…/A.E- CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada “pajton” Ilirin dhe Donaldin/ I “dënon”  të qëndrojnë të përqafuar

Publikuar

-

Nga

cna show

Beniada Nishani është një nga banoret më të komentuara dhe më të pëlqyera të këtij edicioni të Big Brother Vip.

Së fundi “Vëllai i Madh” i ka dhënë mundësinë të zgjedhë dy banorë të cilët duhet të qëndrojnë të përqafuar për 5 minuta.

Pa u menduar gjatë, Beniada ka zgjedhur Donaldin dhe Ilirin.

Kujtojmë se Iliri dhe Donaldi gjatë gjithë rrugëtimit në Big Brother kanë patur përplasje mes njëri-tjetrit dhe debate shumë të forta./ A.E-CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Ç’është kjo ftesë pash Zotin”/ Moderatorja zbulon çfarë i tha shkrimtarja pas videos që bëri xhiron e rrjetit

LEXO EDHE:  “Është më i vogël se unë”/ Lei Kraja zbulon cili është futbollisti shqiptar më simpatik 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE