Connect with Us

1 të dashur çdo tre ditë/ Aktorja e famshme turke reagon e zemëruar: Dua t’i jap fund

Showbizz

1 të dashur çdo tre ditë/ Aktorja e famshme turke reagon e zemëruar: Dua t’i jap fund

Publikuar

-

Demet Ozdemir është një nga aktoret më të famshme në Turqi. Ajo ka luajtur në shumë seriale, por seriali me të cilin mori famë ishte “Erkenci kus“.

Pas kësaj ajo ka qenë gjtihnjë në qendër të vëmendjes për jetën personale. Mediat turke kanë shkruar shpesh për lidhjet e dashurisë me aktorë të ndryshëm dhe vijojn ëtë shkruajnë çdo ditë për të. Kjo nuk i pëlqen aspak Demet pasi përveçse po i cënohet privatësia, po e bëjnë me nga një të dashur të ri çdo tre ditë.

“Dua t’i jap fund lajmeve për mua që kanë zgjatur për një kohë të gjatë. Si çdo njeri edhe unë kam shok, kam miq që flas dhe takohem. Edhe pse ju shkruani se i ndërroj të dashurit çdo 3 ditë, në fakt unë kam një kohë të gjatë që nuk jam në një lidhje. Jam shumë e zënë me punë, mundohem të gjej kohë për të kaluar me miq dhe të jetoj jetën time si gjithë të tjerët. Por jam lodhur duke ma përmendur emrin si dikush që lidhet me njerëz që as nuk i njoh ose që janë thjesht miqtë e mi. Gjithmonë u jam përgjigjur pyetjeve tuaja e buzëqeshur sepse e di që bëni punën tuaj. Dhe ju (gazetarë) më keni trajtuar me të njëjtin respekt kur kemi folur përballë. Kërkesa ime e vetme është që të mos bëni lajme për mua pa u siguruar më parë nëse janë të vërteta. Nuk mendoj se po kërkoj shumë. Pres mirëkuptimin tuaj”-shkruan aktorja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

LEXO EDHE:  Video-skandali në Koplik/Flet për herë të parë gruaja, jep deklaratën befasuese

LEXO EDHE:  Video-skandali në Koplik/Flet për herë të parë gruaja, jep deklaratën befasuese

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Publikuar

-

Nga

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Ola dhe Murati janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Në puntatën e sotme të emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht sot Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke.

Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

LEXO EDHE:  Duka i quajti derra/ Kryetari i Ballit Kombëtar: Të na hash m**në

LEXO EDHE:  Rovena Stefa shpërthen ndaj Arjan Çanit/ “Antishqiptar, duhet të thirrej nga Prokuroria”

Murati: Unë e dua me sheqer si ty Ola. Mami im gatuan shumë mirë dhe e kërkon që të gatuajë shumë mirë. Sa herë iki në Stamboll, bën vetëm ushqim për mua.

Ola: Ti do që të gatuajë si mami jot?

Murati: Do e mësojë ajo s’ka gjë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Publikuar

-

Nga

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Murati, është shtetasi turk më i komentuar i momentit në mediat rozë, për shkak të pjesëmarrjes së tij në emisionin e dashurisë “Përputhen”.

Parukieri që jeton në Shqipëri prej disa javësh po del me Olën dhe është deklaruar në program vetëm për të.

Pas lajmeve se ai ka një tjetër lidhje jashtë dhe pret të bëhet baba, Murati ka dashur që gjërat t’i bëjë më serioze me Olën, si për të treguar se fjalët e përhapura nuk janë të vërteta.

Në puntatën e sotme të emisionit është transmetuar takimi i tij me Olën, ku ai i ka kërkuar kësaj të fundit që të shkojë në Turqi dhe ta prezantojë me prindërit e tij.

LEXO EDHE:  Një fshat pa të infektuar nga Coronavirus/ Aktori merr masat për realizimin e filmit të ri

LEXO EDHE:  George Clooney një burrë shembullor/ Mësoni se si i prezantohet publikut

Pjesë nga biseda:

Murati: Do të kisha shumë dëshirë të shkonim në Turqi, të takoje mamin, babin.

Ola: Caktoje ditën. Po si do merremi vesh?

Murati: Translate. Ti do flasësh, unë do them atë që duan të dëgjojnë ata.

Ola: Po kur të mësoj unë të flas turqisht?

Murati: Mos mëso, ç’e do./ CNA.al

LEXO TE PLOTE