Connect with Us

1 të dashur çdo tre ditë/ Aktorja e famshme turke reagon e zemëruar: Dua t’i jap fund

Showbizz

1 të dashur çdo tre ditë/ Aktorja e famshme turke reagon e zemëruar: Dua t’i jap fund

Publikuar

-

Demet Ozdemir është një nga aktoret më të famshme në Turqi. Ajo ka luajtur në shumë seriale, por seriali me të cilin mori famë ishte “Erkenci kus“.

Pas kësaj ajo ka qenë gjtihnjë në qendër të vëmendjes për jetën personale. Mediat turke kanë shkruar shpesh për lidhjet e dashurisë me aktorë të ndryshëm dhe vijojn ëtë shkruajnë çdo ditë për të. Kjo nuk i pëlqen aspak Demet pasi përveçse po i cënohet privatësia, po e bëjnë me nga një të dashur të ri çdo tre ditë.

“Dua t’i jap fund lajmeve për mua që kanë zgjatur për një kohë të gjatë. Si çdo njeri edhe unë kam shok, kam miq që flas dhe takohem. Edhe pse ju shkruani se i ndërroj të dashurit çdo 3 ditë, në fakt unë kam një kohë të gjatë që nuk jam në një lidhje. Jam shumë e zënë me punë, mundohem të gjej kohë për të kaluar me miq dhe të jetoj jetën time si gjithë të tjerët. Por jam lodhur duke ma përmendur emrin si dikush që lidhet me njerëz që as nuk i njoh ose që janë thjesht miqtë e mi. Gjithmonë u jam përgjigjur pyetjeve tuaja e buzëqeshur sepse e di që bëni punën tuaj. Dhe ju (gazetarë) më keni trajtuar me të njëjtin respekt kur kemi folur përballë. Kërkesa ime e vetme është që të mos bëni lajme për mua pa u siguruar më parë nëse janë të vërteta. Nuk mendoj se po kërkoj shumë. Pres mirëkuptimin tuaj”-shkruan aktorja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

Publikuar

-

Nga

Së fundmi programit të Përputhen i është rikthyer konkurenti I cili ishte pezulluar për pak kohë Atdheu.

Ardhja e tij ka ngjalkur xhelozi te shumë konkurentë. Një ndër to ka qene edhe Sindi e cila më përpara ka shprehur një pëlqim ndaj tij.

Gjatë një debate të bërë ditën e sotme Sindi i ka thënë Antonelës se po  e ndjen konkurencën për Atdheun.

“Konkurencën, je sa kjo taka ime shpirt”, i përgjigjet Antonela me ironi dhe qesh.

LEXO EDHE:  Pasi pranoi se ishte homoseksual/ Gabriel Garko merr vendimin e papritur

LEXO EDHE:  Malaj: Qeveria të reagojë kundër Erdogan

Kjo deklaratë ka irritur si Sindin ashtu edhe opinionistin e këtij emisioni, Arjan Konomin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I mbulon fytyrën me një emoji/ Shqipes nuk i del e keqja me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrentet e Përputhen e cila komentohet shpeshherë në mediat rozë.  Gjatë kohës që ishte pjesë e emisionit ajo bëri disa takime me Mevlanin dhe dukej sikur gjithçka  mes tyre po shkonte mirë.

Pasi Shqipja u largua nga programi u bë pjesë e klipit të Mevlanit, por pas disa kohësh ajo u shpreh se ky i fundit nuk i ka dhënë lekët që i kishte borxh.

Mesa duket Shqipes akoma nuk i ka dalë e keqja me konkurrentin. Në Instgram ajo ka shpërndarë  një foto për të lajmëruar giveaway-n e Ledianës dhe Mevlanit, por Shqipja ka preferuar që fytyrën e këtij të fundit ta mbulojë me një emoji.  Edhe pse ky giveaway është i të dyve Shqipja ka bërë tag vetëm Ledianën.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Publikuar

-

Nga

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Don Xhonit “Freestyle” ose siç njihet ndryshe “Make a pose”.

Bukuroshja krahas videos shkruan se po e pret Don Xhonin në Rusi duke e quajtur me përkëdheli “bebi”.

“Të presim në Rusi bebi”, shkruan Ariana.

Don Xhoni e ka ripostuar videon duke e falenderuar madje duke i dërguar dhe një emoji zemër.

LEXO EDHE:  Nga Altin Goxhaj/ Dje nuk u dhje emisioni por u diskreditua misioni

LEXO EDHE:  Nga Altin Goxhaj/ Dje nuk u dhje emisioni por u diskreditua misioni

Kujtojmë se Freestyle i Don Xhonit u bë viral menjëherë dhe shumë personazhe të njohur kanë publikuar video të ndryshme në Tik tok me këngën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE