Streha e fundit e maskarenjve/ Presidenti Ilir Meta merr “nën sqetull” trafikantin e tij

Ilir Meta nga karrigia e presidentit që i dha dhuratë Rilindja, së fundi po kërkon të marrë rolin e mbrojtësit të gazetarëve dhe mediave transparente, por në fakt ai po merr “nën sqetull” trafikantët e tij të drogës në media. Por nga pasioni gjoja për gazetarët ka marrë nën sqetull trafikantin e drogës Xhemail Pasmaçiu, … Continue reading Streha e fundit e maskarenjve/ Presidenti Ilir Meta merr “nën sqetull” trafikantin e tij