Connect with Us

Nga “Big Brother” tek largimi i bujshëm i Xhemit nga Top Channel/ Rrëfehet Arbana Osmani

Showbizz

Nga “Big Brother” tek largimi i bujshëm i Xhemit nga Top Channel/ Rrëfehet Arbana Osmani

Publikuar

-

Moderatorja Arbana Osmani ka vendosur tu përgjigjet të gjitha pyetjeve të ndjekësve.  Moderatorja shumë e dashur e ekranit ka zbuluar detaje të reja duke treguar se kur do të nisë me sezoni i ri me emisionin “Dua të të bëj të lumtur” si dhe për reality shown “Big Brother.”

Moderatorja e njohur ka dhënë lajmin e madh se programi i saj “Dua të të bëj të lumtur”, nis sezonin e ri në janar.

Përsa i përket Big Brother ajo ka treguar se nuk ka ndonjë datë se kur mund të startojë, por i siguron ndjekësit se sapo ta mësojë do ta ndajë me ta të parët lajmin.

Gjithashtu nuk ka lënë pa prekur dhe largimin e bujshëm të Xhemi Shehut nga Top Channel, duke e konfirmuar dhe njëherë lajmin.

LEXO EDHE:  Fituesi i BB i lidhur me moderatoren shqiptare

“Po, kjo që thotë që ka ikur nga Top-i, por sipas meje ka ikur nga trutë”, ka shkruar Osmani krah fotos me mikeshën e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

Publikuar

-

Nga

Së fundmi programit të Përputhen i është rikthyer konkurenti I cili ishte pezulluar për pak kohë Atdheu.

Ardhja e tij ka ngjalkur xhelozi te shumë konkurentë. Një ndër to ka qene edhe Sindi e cila më përpara ka shprehur një pëlqim ndaj tij.

Gjatë një debate të bërë ditën e sotme Sindi i ka thënë Antonelës se po  e ndjen konkurencën për Atdheun.

“Konkurencën, je sa kjo taka ime shpirt”, i përgjigjet Antonela me ironi dhe qesh.

LEXO EDHE:  Ditëlindje dhe përvjetor/ Almeda Abazi feston dy ngjarje të rëndësishme në një ditë

LEXO EDHE:  Dojna Mema shtatzënë?/ Moderatorja: I kam binjakë

Kjo deklaratë ka irritur si Sindin ashtu edhe opinionistin e këtij emisioni, Arjan Konomin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I mbulon fytyrën me një emoji/ Shqipes nuk i del e keqja me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrentet e Përputhen e cila komentohet shpeshherë në mediat rozë.  Gjatë kohës që ishte pjesë e emisionit ajo bëri disa takime me Mevlanin dhe dukej sikur gjithçka  mes tyre po shkonte mirë.

Pasi Shqipja u largua nga programi u bë pjesë e klipit të Mevlanit, por pas disa kohësh ajo u shpreh se ky i fundit nuk i ka dhënë lekët që i kishte borxh.

Mesa duket Shqipes akoma nuk i ka dalë e keqja me konkurrentin. Në Instgram ajo ka shpërndarë  një foto për të lajmëruar giveaway-n e Ledianës dhe Mevlanit, por Shqipja ka preferuar që fytyrën e këtij të fundit ta mbulojë me një emoji.  Edhe pse ky giveaway është i të dyve Shqipja ka bërë tag vetëm Ledianën.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Publikuar

-

Nga

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Don Xhonit “Freestyle” ose siç njihet ndryshe “Make a pose”.

Bukuroshja krahas videos shkruan se po e pret Don Xhonin në Rusi duke e quajtur me përkëdheli “bebi”.

“Të presim në Rusi bebi”, shkruan Ariana.

Don Xhoni e ka ripostuar videon duke e falenderuar madje duke i dërguar dhe një emoji zemër.

LEXO EDHE:  Tentoi t’i jepte fund jetës se e bullizonin/ Historia prekëse e vajzës nga Lezha

LEXO EDHE:  Gazmend Oketa largohet nga politika/ “S’mund të rri me trafikantë”

Kujtojmë se Freestyle i Don Xhonit u bë viral menjëherë dhe shumë personazhe të njohur kanë publikuar video të ndryshme në Tik tok me këngën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE