Connect with Us

“Mjaft postove pornografi”/ Bebe Rexha filmon reagimin e të atit për veshjet seksi

Showbizz

“Mjaft postove pornografi”/ Bebe Rexha filmon reagimin e të atit për veshjet seksi

Publikuar

-

Bebe Rexha është një nga këngëtaret që ka arritur shumë suksese në skenat e mëdha të muzikës botëore.

Bebe shpesh herë komentohet për stilin e saj ektravangant dhe ka treguar se kritikat më të mëdha i merr nga babai i saj.

Në një video të fundit që ajo ka publikuar, dëgjohen kritikat e të atit i cili i tërheq vëmendjen për të qenit seksi.

“Ti mund jesh seksi dhe gjithçka, por të kesh klas dhe të tregohesh e zgjuar… dhe gjithçka që dëshiron të bësh, bisedo më nënën tënde. Nëna jote është shumë …”, dëgjohet në videon e publikuar nga Bebe.

LEXO EDHE:  VIDEO-Arta Elezaj ndez Instagramin/ Aktorja tregon format “bombë” me bikini

“Ngrini volumin dhe ju lutem prisni fundin. Babai po më jep leksione në Facetime”, shkruan këngëtarja.

Bebe ka treguar edhe herë të tjera mesazhe dhe komente të të atit Flamur Rexha, i cili ndër shumë kritikat i ka thënë të bijës: “Mjaft postove pornografi”./ CNA.al

FOTOT-Vila miliona dollarëshe e Bebe Rexhës/ Publikohen pamjet
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo nuk ndalet me fotot e saj provokuese dhe shumë të nxehta që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur Instagramin me pozat shumë seksi nga Dubai.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini minimaliste ku tregon dhe format e saj të rrumbullakosura.

LEXO EDHE:  Feston 7-vjetorin e martesës/ Aurela Gaçe paralajmëron dasmën e dytë

LEXO EDHE:  Feston 7-vjetorin e martesës/ Aurela Gaçe paralajmëron dasmën e dytë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Publikuar

-

Nga

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

LEXO EDHE:  E kritikon për shtimin në peshë/ Bebe Rexha revoltohet me ndjekësin: Nuk është puna jote

LEXO EDHE:  Feston 7-vjetorin e martesës/ Aurela Gaçe paralajmëron dasmën e dytë

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton”, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Publikuar

-

Nga

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Episodi i kaluar i Përputhen ka nisur me një shpërthim nga ana e Shkëlqimit, një prej konkurrentëve të rinj.

Ai u shpreh se ishte tejet i nxhehur me gjstin e Sarës, që kishte bërë në sy të tij pak para se të niste emisioni.

Shkëlqimi tha se nuk e priste që Sara të bënte atë veprim duke qenë se sapo kishin realizuar takimine  tyre dhe ende nuk është transmetuar.

Ai zbuloi se pak para se të niste emisioni, Sara ishte ulur në prehrin e Geljanit, një prej konkurrentëve të rinj.

LEXO EDHE:  “Rama i gënjeu shqiptarët”/ Tabaku publikon videon: Në 7 vjet ndërtoi vetëm 22 km

LEXO EDHE:  Feston 7-vjetorin e martesës/ Aurela Gaçe paralajmëron dasmën e dytë

Madje në fund ai ka kërkuar që nuk dëshiron që takimi i tyre të transmetohet pas këtij gjesti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE