Connect with Us

WOW-Beatrix Ramosaj më në formë se kurrë/ Pozon me bikini dhe lë pa fjalë ndjekësit

Showbizz

WOW-Beatrix Ramosaj më në formë se kurrë/ Pozon me bikini dhe lë pa fjalë ndjekësit

Publikuar

-

“Po shikoja kalendarin dhe u ndjeva shumë e trishtuar”/ Beatrix Ramosaj prek me fjalët për të atin e ndierë

Beatrix Ramosaj i ka vënë flakën Instagramit teksa ka publikuar fotot me bikini nga pushimet.

Trixa ka dhuruar poza mjaft joshëse për ndjekësit e saj të shumtë.

Këngëtarja ka treguar linjat e saj perfekte dhe rrjeti është ndeuzr nga komplimentat.

Kujtojmë se Trixa prej një kohe shumë të gjatë ka bërë pauzë në muzikë, duke u angazhuar më shumë me projekte në fushën e modelingut.

LEXO EDHE:  FOTOT-"Durimi është i hidhur"/ Moderatorja e sportit vijon me fotot provokuese

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Publikuar

-

Nga

Brooks Nader është një modele e famshme, e cila është bërë e njohur për shkak të linjave trupore shumë të tonifikuara.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të magjepsur pas linjave të saj trupore.

Në çdo postim në instagram apo në rrjetet e tjera sociale, bukuroshja i lë të gjithë fansat me gojë hapur me pozat e saj seksi me bikini.

LEXO EDHE:  Për herë të parë, këngëtarja nga Kosova përfaqëson Serbinë në Eurovision

LEXO EDHE:  Modelja ukrainase çmend meshkujt/ Ndez rrjetin me fotot provokuese

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Meksikania që do t’iu lërë pa mend me pozat e saj/ Fotot më sensuale të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Daniela De Jesus Cosio është një modele nga Meksika. Bukuroshja është bërë shumë e njohur falë linjave të saj perfekte.

Meksikania reklamon veshje të markave të ndryshme të njohura, duke i ngjitur shumë shpejt shkallët e suksesit në fushën e modelingut.

Pozat e saj mahnitëse tërheqin vëmendjen e shumë ndjekësve të cilët me komentet e tyre e komplimentojnë pafund në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Për herë të parë, këngëtarja nga Kosova përfaqëson Serbinë në Eurovision

LEXO EDHE:  Vajzat Kardashian janë të gjitha seksi

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Almeda Abazi marton motrën/ Dalin pamjet nga ceremonia

Publikuar

-

Nga

Ilda Abazi, motra e ish misit Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë me partnerin e saj Kenan Sipahi.

Ish misi ka publikuar disa pamje nga ceremonia e madhe e cila është mbajtur në Ciragan Palace Kempinski, në Stamboll.

Ilda shafqet shumë elegante me fustanin e sja të nusërisë ndërsa Almeda ka urua të motrën dhe bashkëshortin e saj.

LEXO EDHE:  Poza të nxehta/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa gjumë

LEXO EDHE:  Vajzat Kardashian janë të gjitha seksi

“Ju dua shumë zemrat e mia, qofshi të lumtur”, shkroi Almeda krah videove./ CNA.al

LEXO TE PLOTE