Connect with Us

U “kap mat” me modelen nga Burreli/ Robert Berisha sqaron njëherë e mirë statusin e tij

Showbizz

U “kap mat” me modelen nga Burreli/ Robert Berisha sqaron njëherë e mirë statusin e tij

Publikuar

-

Prej shumë kohësh këngëtari Robert Berisha është kthyer në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës së tij private.

Pothuajse një vit i ndarë nga Nora Istrefi, Roberti është përfolur për një lidhje dashurie me modelen nga Burreli, Jessica Kadiu.

Vetëm pak ditë më parë u publikuan disa foto, ku këngëtari dhe modelja shihen së bashku.

Së fundi në një intervistë për Revista Who, Roberti ka treguar se çfarë po ndodh me jetën e tij private.

I pyetur nëse është në një lidhje dashurie Roberti është përgjigjur:

LEXO EDHE:  Emily Ratajkowski çmend ndjekësit/ Pozon nudo me barkun e rrumbullakosur

“Jo nuk jam në një lidhje edhe pse portalet flasin për mua. Ata e dinë më mirë jetën time private se unë. (Qesh).”

I pyetur nëse gjuan vajza kur del për jetë nate dhe si hyn në muhabet me to, ai është përgjigjur:

“Nuk dal natën dhe nuk gjuaj. Muhabet bëj vetëm me ata persona që kemi dalë bashkë dhe jam shumë i mirë në muhabet dhe ‘funny’. Mundohem që t’i argëtoj e të kalojmë sa më mirë.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk ia mbajnë as bikinit/ Luana Vjollca tërbon meshkujt me videon “hot”

Publikuar

-

Nga

Nuk ia mbajnë as bikinit/ Luana Vjollca tërbon meshkujt me videon “hot”

Pas projektit me të ri muzikor, “1 mijë vjet”, moderatorja Luana Vjollca po shijon rrezet e diellit.

Bukuroshja e ekranit ka çmendur ndjekësit e saj teksa ka publikuar disa foto ku shfaqet me rroba banjo.

Për më tepër Vjollca ka treguar format e saj bombastike në një video të publikuar në Instastory ku shfaqet më seksi se kurrë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me format e saj / Fotot e bjondinës seksi të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës me format e saj / Fotot e bjondinës seksi të Instagramit

Laci Kay Somers është një aktore, këngëtare dhe modele nga San Francisko. Ajo është bërë e njohur në rrjetet sociale falë formave të saj fantastike.

Ajo numëron më shumë se 11 milionë ndjekës në rrjetet sociale dhe për më tepër ka qenë në kopertinat e revistave si Palyboy dhe GlamRock.

Laci është shfaqur në MMA Strikeforce si modele dhe më pas u bë pjesë e showt “Whats my pocket” në vitin 2017. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më përvëluese të Laci Kay Somers të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./  CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lindita i nxjerr të “palarat” Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Publikuar

-

Nga

Lindita i nxjerr të "palarat" Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Lindita, konkurrente e Përputhen 40+ ka bërë deklaratën e fortë në episiodin e djeshëm të emisionit.

Pasi Çimi u deklarua për Stelën, Lindita zbuloi se po atë ditë, Çimi e ka marrë në telefon. Ndër të tjera ajo e zbuluar se kur kishte takimin me Luanin, Çimi i ka thënë se do të deklarohet për të pasi nuk e pëlqente më Stelën.

LEXO EDHE:  Emily Ratajkowski çmend ndjekësit/ Pozon nudo me barkun e rrumbullakosur
LEXO EDHE:  Modelja më e “nxehtë” e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

“Mua nuk më pëlqen Stela dhe do të deklarohem për ty, tregon Lindita.

Kjo ka shkaktuar shumë reagime dhe debate në emision./ CNA.al

LEXO TE PLOTE