Connect with Us

Foto-Ledina Çelo vesh fustanin e nusërisë/ Paralajmëron surpriza për fansat

Showbizz

Foto-Ledina Çelo vesh fustanin e nusërisë/ Paralajmëron surpriza për fansat

Publikuar

-

Ledina Çelo vesh fustanin e nusërisë/ Paralajmëron surpriza për fansat

Nëse do të pyesnim për emrin e një femre që pavarësisht moshës duket në top formë dhe gjithmonë e më e re, padyshim që do përmendnim Ledina Çelon.

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun, që është shkëputur prej vitesh nga muzika, mbetet ende në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Ledina është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i mban gjithmonë të informuar fansat për jetën e saj të përditshme.

Sot ajo ka publikuar disa foto dhe video, ku shihet e veshur me fustan të bardhë, ndërsa paralajmëron fajnsat se diçka do të vijë së shpejti.

LEXO EDHE:  Sarah Hyland me fustan parashutë (Foto)

Nuk dihet nëse këngëtarja po realizon një set fotografik apo nëse do të sjellë pas shumë vitesh një këngë të sajën, por mbetet për t’u parë./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

#commingsoon🔜

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  U zbulua!/ Ky është fustani që Beyonce veshi kur u martua për herë të dytë

LEXO EDHE:  Ledina Çelo puthje pasionante me bashkëshortin në Dubai

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  Ledina Çelo puthje pasionante me bashkëshortin në Dubai

LEXO EDHE:  Surprizat e motit në ditët e para të 2018-ës/ Ja kur Tirana do të veshë "petkun" e bardhë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE