Connect with Us

Si rrallëherë!/ Aurela Gaçe ndez Instagramin me fotot me bikini

Showbizz

Si rrallëherë!/ Aurela Gaçe ndez Instagramin me fotot me bikini

Publikuar

-

Aurela Gaçe publikon foton e ëmbël me bashkëshortin/ Edhe pak, 10 vjet bashkë!

Aurela Gaçe është një nga artistet më të dashura për publikun shqiptar. Jo vetëm muzika, por një pasion tjetër i Aurelës është edhe palestra.

Ajo ushtrohet rregullisht dhe në të gjitha daljet e saj në publik shfaqet super në formë. Së fundi, si rralë herë më parë, Aurela ka ndarë me ndjekësit disa foto ku tregon linjat perfekte me bikini.

LEXO EDHE:  Modelet më të ndjekura në Instagram për 2017-ën

Menjëherë pas publikimit të fotove kanë vrshuar komentet komplimentuese nga ndjekësit të cilët i kanë pëlqyer pafund fotot.

“Asgjë nuk është ashtu sic duket.Varet nga këndi, filtri edhe syri i fotografes???”, shkruan ajo krahas fotove në pishinë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LENTO LENTO #NEWSONG (@aurelagaceofficial) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Ruhuni nga skuthët”/ Për kë e ka Antonela e “Përputhen”këtë deklaratë?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurentja e “Përputhen” Antonela Berisha vahdon të jetë një nga vajzat e cila është më së shumti në qendët të vëmendjes edhe pas daljes së saj nga emisioni.

Si fillim ajo u përfol për një lidhje më Mevlanin, pastaj deklaroi se ai ishte askushi për atë dhe më von pranoi se është në një lidhje dashurie me një futbollist shqiptar pa dashur ta bëjë publik emrin e tij.Mirë po së fundmi Antonëla ka bërë një deklaratë tjetër në bashkëpunim me shoqen e saj të ngushtë.

LEXO EDHE:  Gjoks dhe të pasme bombastike/ Kjo është modelja që e bën edhe më të nxehtë verën

LEXO EDHE:  FOTOT-I dhanë fund lidhjes/ Dafina Zeqiri “tregon” marrëdhënien që ruan me ish partnerin e saj

Kjo e fundit në një postim në instastory ku ka shkëputur një seksuencë nga intervista e saj më Bieta Sulon ajo shkruan “Duhet të dini mos keni frikë nga personat trasparentë por ruhuni nga skuthët”, ndërkohë që edhe Antonela e ka ripostuar këtë shprehje pa dhënë ndonjë detaj se me kë e kishin konkretisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Je xheloze”/ Një tjetër diskutim “i zjarrtë” brenda “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Banorët e “Big Brother” qëndrojnë 24/7 bashkë me njëri-tjetrin. Është normale që mes tyre të zhvillohen diskutime të ndryshme.

Në një bisedë të radhës mes Sheilës dhe Beniadës u diskutua sa xheloze janë vajzat. Sheila është shprehur se Beniada i duket shumë xheloze ndërkohë që kjo e fundit ka thënë të kundërten.“Jo! Nuk jam xheloze, jo.I fejuari futbollist që kam pasur i pëlqente të dilte shpesh dhe kur thoshte po dal për mua nuk kishte rëndësi sepse unë kam besim”, është shprehur me ze te larte mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani.

LEXO EDHE:  FOTOT-Jeta, dashuria dhe mbijetesa/ Pinguinët dhe ekzistenca e tyre në një nga vendet më “armiqësore” të Tokës

LEXO EDHE:  Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Kujtojme se konkurentët janë të izoluar dhe do të qendrojnë brenda shtëpisë se “Big Brother” per të fituar ne fund cmimin e madh./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Melisa e “Përputhen” bën ndryshimin drastik në pamje/ Ndjekësit i vihen kundër

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Disa ditë më parë ish konkurentja e “Përputhen” Melisa ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Nga të kuqe tashmë i ka bërë flokët ngjyrë lajthi.

Edhe pse Melisa vazhdon të duket po aq simpatike ndjekësit mendojnë se nuk duhej ky ndryshim kaq drastik sepse i shkonin më shumë të kuqe.Thuaj ctë duash, bëj ctë duash, ti mbetesh super bukuroshe me flokët e kuqe”, i shkruan njëri nga ndjekësit.

LEXO EDHE:  Pasi u bë e gjallë në rrjetet sociale, Elvana Gjata merr vendimin drastik

LEXO EDHE:  Foto-Jeta në realitet dhe ajo në Instagram/ Klea Huta na tregon më së miri prapaskenat

Kujtojmë se Melisa pas daljes nga “Përputhen” ka vazhduar më disa projekte muzikore. Gjithashtu ajo është çift me Andin me të cilin edhe bashkëjeton./CNA.al

LEXO TE PLOTE