Connect with Us

Me fustan rozë si sirenë/ Kejvina Kthella “ndez” rrjetin: Emri im i vërtetë është…

Showbizz

Me fustan rozë si sirenë/ Kejvina Kthella “ndez” rrjetin: Emri im i vërtetë është…

Publikuar

-

Me fustan rozë si sirenë/ Kejvina Kthella "ndez" rrjetin: Emri im i vërtetë është…

Modelja e njohur Kejvina Kthella gjothmonë tërheq vënendjen për format trupore që ajo ka. Kejvina poston herë pas here foto “hot” me ndjekësit e saj.

Së fundmi Kejvina ka pozuar me një fustan në formë sirenë dhe duket vërtetë e mrekullueshme. Fustani i vë në pah format trupore, ndërsa i ka zbuluar edhe gjoksin ‘bombastik’.

“Çkemi emri im i vërtetë është Barbi” shkruan Kejvina krahas fotos. E nuk kishte sesi në një foto kaq seksi të mungonin komentet e shumta dhe pëlqimet./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Vit i trishtë për Travoltën/ Pas bashkëshortes, humb një tjetër person të shtrenjtë

Publikuar

-

Nga

Vit i trishtë për Travoltën/ Pas bashkëshortes, humb një tjetër person të shtrenjtë

Aktori i famshëm John Travolta ka humbur një tjetër persona të shtrenjtë të familjes. Pas humbjes së bashkëshortes, bëhet e ditur se nipi i tij , Sam Travolta është ndarë nga jeta.

Sam Travolta, i cili ishte djali i vëllait të madh të John, ishte skenarist, ndërsa arsyeja e vdekjes së tij mbetet ende e panjohur.

Kanë kaluar vetëm tre muaj që kur bashkëshortja e tij humbi betejën me kancerin dhe u nda nga jeta, tashmë Travolta po përjeton një tjetër humbje të madhe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Arbana Osmani shfaqet për herë të parë pas lindjes/ Ja si e pritën Diellin në shtëpi

Publikuar

-

Nga

FOTO-Arbana Osmani shfaqet për herë të parë pas lindjes/ Ja si e pritën Diellin në shtëpi

Moderatorja Arbana Osmani dy ditë më parë solli në jetë fëmijën e saj të dytë. Arbana dhe Eduarti u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën Diell.

Ditën e sotme moderatorja Xhemi Shehu ka publikuar një foto ku shfaqet krah mikeshës së saj me dy arushë të mëdhenj në duar duke treguar edhe pak nga zbukurimi i ambinetit për pritjen e Diellit në shtëpi.

Nëpërmjet fotos së publikuar nga Xhemi shihet një ambient tejet i bukur, i rrethuar me tullumbace ngjyrë gold dhe Arbana duket se shkëlqen nga lumturia./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në përvjetorin e ndarjes nga jeta/ Rita Ora kujton gjyshin e saj të ndjerë

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme ka qenë shumë e rëndësishme për këngëtaren Rita Ora. Në të njëjtën ditë ajo ka festuar ditëlindjen e të motrës dhe përvjetorin e ndarjes nga jeta të gjyshit të saj.

Rita postoi një foto të gjyshit të saj dhe shkroi se i mungon shumë. “Gjyshi të dua shumë”, shtoi këngëtarja në shqip.

Ndërsa në postimet e tjera, Rita u kujdes t’ja zbukuronte ditën motrës së saj duke publikuar momentet e tyre më të bukura.

Ajo ka ndarë edhe një video ku tregon një moment epik me motrën, e cila i rikujton se në fakt Rita është më e vogël se ajo, ndaj ka “të drejtën” t’i acarojë nervat./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE