Connect with Us

Miley Cyrus shokon me rrëfimin e saj / Përvoja e para seksuale ishte me dy vajza

Showbizz

Miley Cyrus shokon me rrëfimin e saj / Përvoja e para seksuale ishte me dy vajza

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore vijon të bëjë bujë me deklaratat e saj të fundit. Pas ndarjes nga i dashuri, Miley Cyrus ka shokuar fansat teksa ka zbuluar më shumë sekrete rreth jetës private. Ajo ka rrëfyer se përvoja e saj e parë seksuale ishte një treshe me dy vajza.

Sipas DailyMail, 27-vjeçarja, e cila vetëm pak ditë më parë publikoi këngën e saj ‘Midnight Sky’, tregoi disa nga eksperiencat e saj në jetën private.

Ajo shtoi se burri i parë me të cilin kishte fjetur ishte Liam Hamsworth , 30 vjeç. Çifti më vonë vazhdoi në martesë por u ndanë shpejt fatkeqësisht.

Miley diskutoi për jetën e saj personale dhe private në një intervistë të rrallë zbuluese me Alexandra Cooper që u publikua në mesnatën e së premtes.

LEXO EDHE:  30 milionë ndjekës në Instagram/ Dua Lipa bën dedikimin e veçantë për fansat

Këngëtarja tha se hera e parë që është bërë bashkë me dikë, ishin dy shoqe të saj, dhe për këtë ka gënjyer edhe ish bashkëshortin.

Ajo shtoi se arsyeja se si shoqet e saj i përshkruanin lidhjet me meshkuj shtyu atë të filloi lidhje me vajza./ CNA.al

“Edhe pse je larguar, asgjë nuk ka ndryshuar”/ Miley Cyrus jep lajmin e trishtë, humb njeriun e dashur
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  Rrëfimi/ Tre mësime nga 15 vite martesë

LEXO EDHE:  "Kam lindur dhe jam rritur me luks"/ Iva Aliko rrëfehet për jetën e saj private

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  30 milionë ndjekës në Instagram/ Dua Lipa bën dedikimin e veçantë për fansat

LEXO EDHE:  Rrëfimi/ Tre mësime nga 15 vite martesë

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE