Connect with Us

Fustani i stilistes shqiptare bën xhiron në rrjet/ Prestigjozja “Vogue” i kushton artikullin vlerësues

Showbizz

Fustani i stilistes shqiptare bën xhiron në rrjet/ Prestigjozja “Vogue” i kushton artikullin vlerësues

Publikuar

-

Fustani i stilistes shqiptare bën xhiron në rrjet/ Prestigjozja "Vogue" i kushton artikullin vlerësues

Stilistja shqiptare Lirika Matoshi  po bën xhiron në rrjetet sociale , pasi fustani i krijuar nga ajo është bërë viral në Instagram, Tëitter, TikTok.

Pas kësaj prestigjozja Vogue i ka kushtuar një artikull stilistes shqiptare ku e vlerëson për krijimin e saj.

“Është një fustan që Hirushja, një bebe dhe një personazh i tapeteve të kuqe mund ta veshi i lumtur. Arsyeja kryesore se pse fustani është kaq i njohur është sepse njerëzit mendojnë se është bukuri universale dhe gjithashtu ka masa deri nga më të mëdhatë, gjë që është e rrallë për një fustan të sofistikuar nga një markë e vogël”,  shkruhet në të.

“The Strawberry Dress” është një fustan rozë me një jakë të thellë V, me gjatësi nën gju dhe mbi të gjitha me zbukurime luleshtrydheje. Ai kushton plot 490$, por kjo nuk e ka penguar të blihet nga masa./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

Publikuar

-

Nga

“Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja brune është shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk nguron të ndajë me ndjekësit fotot e nxehta nga setet më të fundit të modeles.

Së fundi ajo ka çmendur fansat e saj teksa në shumicën e fotove të publikuara tregon format e saj bombastike.Në këtë mënyrë Oriola po kthehet në një nga modelet më të njohura shqiptare dhe ndjekësit po shtohen dita ditës në  Instagramin e saj.

LEXO EDHE:  Fustani 3185 € që bëri bashkë Arbana Osmanin me këngëtaren shqiptare

LEXO EDHE:  Eva Longoria shkëlqen me të kuqe

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të modeles që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja që bën jetë luksoze/ Chloe Khan shpërthyese në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja që bën jetë luksoze/ Chloe Khan shpërthyese në fotot e fundit

Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chloe Khan është mjaft e komentuar edhe për jetën dhe udhëtimet luksoze.

Chloe ka ndezur Instagramin me fotot tejet seksi ku tregon format e saj shpërthyese. Modelja numëron rreth 2 milionë ndjekës në Instagram me të cilët nuk ngurron të ndajë momente nga jeta e saj e luksit.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Chloe Khan./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Reklamon trupin fantastik pa asnjë rrobë në trup/ Njihuni me modelen që do t’iu çmendë me format s*ksi

Publikuar

-

Nga

Reklamon trupin fantastik pa asnjë rrobë në trup/ Njihuni me modelen që do t’iu çmendë me format s*ksi

Khloe Terae është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja bukuroshe nuk humbet asnjë moment pa publikuar fotot e saj me bikini provokuese apo dhe pa asnjë rrobë në trup.

Ajo është vlerësuar nga Playmate e Muajit nga Playboy Meksika dhe Afrika e Jugut në vitin 2013. Ajo më vonë u emërua Playboy Cyber ​​Girl e Muajit në Janar të 2014, dhe Cyber ​​Girl of the Year në 2015.Khloe lindi në 7 maj 1993 në Toronto, Kanada. CNA.al ka përzgjedhur fotot më shpërthyese dhe përvëluese të modeles Khloe Terae./ CNA.al

LEXO TE PLOTE