Connect with Us

FOTOT- Kejvina Kthella bëhet nuse në kohë pandemie

Showbizz

FOTOT- Kejvina Kthella bëhet nuse në kohë pandemie

Publikuar

-

/

Jemi mësuar që në rrjetet sociale të shohim vetëm fotot seksi dhe provkouese të saj, por së fundi modelja Kejvina Kthella ka vendosur të vijë ndryshe.

Në një kohë kur qendra e vëmendjes është pandemia nga Coronavirusi modelja shfaqet e veshur si nuse.

Kejvina Kthella ka realizuar një nga setet më të bukura fotografike. Modelja duket si një princeshë me fustanin e bardhë.

LEXO EDHE:  FOTOT-E shtrirë në rërë/ Kejvina Kthella dhuron poza të nxehta me bikini

Bukuroshja bjonde është shpesh në qendër të vëmendjes për shkak të jetës së saj private dhe pozave seksi.

Kujtojmë se së fundi ajo u përfol shumë në mediat rozë për një lidhje me reperin Seven Saraqi. Ndonëse e mohoi të ketë një lidhje me të gjatë një interviste, ajo është shprehur se gjithçka mund të ndodhë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Kejvina Kthella nuk ndalet/ Vjen sensuale me një look të ri
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tejkalon kufijtë e imagjinatës/ E lyer me baltë, Oriola Marashi hyjnore në setin e fundit fotografik

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara dhe më seksi të momentit.

Prej kohësh, Marashi ka tejkaluar kufijtë me famën e saj duke u kthyer në një nga emrat më të kërkuar në fushën e modës dhe nga fotografët.

Modelja ka sfiluar për një nga kompanitë më të njohura të veshjeve siç është Guess.Bukuroshja shqiptare di të tërheqë gjithnjë vëmendjen e ndjekësve të saj, siç ka bërë edhe së fundmi. Ajo shfaqet mahnitëse dhe tejet sensuale në setin e ri fotografik të realizuar nga fotografi Juxhin Kurti.

LEXO EDHE:  Kejvina Kthella martohet në fshehtësi?/ Detaji që po “çmend” rrjetin

LEXO EDHE:  Kejvina Kthella e bën “ves”/ “Heq dorë” nga të brendshmet

Joshëse, seksi dhe tunduese, Oriola nuk ka lënë vend për fjalë me fotot ku shfaqet e lyer e tëra me baltë. Për më tepër, shihni galerinë me fotot mahnitëse të Oriola Marashit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Me bikini minimaliste dhe pozat tejet të nxehta/ Ronela Hajati shfaqet më s*ksi se kurrë

LEXO EDHE:  “Tërhiqe këmbën zvarrë”/ Fifi uron të motrën në ditën e martesës

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Tea vesh fustanin e nusërisë/ Shqipja i bën komentin e papritur

LEXO EDHE:  FOTOT-E shtrirë në rërë/ Kejvina Kthella dhuron poza të nxehta me bikini

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE