Connect with Us

Dj Sardi nuk e fsheh më/ Zbulon portretin e vajzës që i ka “vjedhur” zemrën

Showbizz

Dj Sardi nuk e fsheh më/ Zbulon portretin e vajzës që i ka “vjedhur” zemrën

Publikuar

-

Dj Sardi nuk e fsheh më/ Zbulon portretin e vajzës që i ka “vjedhur” zemrën

Dj Sardi komentohet shpesh në mediat rozë për jetën e tij private, ndonëse ai është treguar gjithmonë diskret.

Shpesh herë ai është përfolur për lidhjet e tij të dashurisë, ndërsa pak muaj më parë i habiti të gjithë me një foto romantike në bregdet, ku tregonte se po kalonte karantinën së bashku me partneren.

Sot Dj Sardi ka shuar kureshtjen dhe ka publikuar një foto të femrës misterioze që ka vjedhur zemrën, ndërsa e ka shoqëruar me një zemër.

LEXO EDHE:  Foto/Femra më e "nxehtë" në rrjetet sociale ,modelja ruse fanse e 'çmendur' e futbollistit kolumbian

Ajo që vihet re është se ashtu si Dj Sardi edhe ajo mban unazë në dorën e majtë. Kujtojmë se Sardi ka pranuar që ka në krahë një femër me të cilën pëlqehen prej 12 vitesh./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Trima dhe trimëresha bëhuni të fortë”/ Endri dhe Stefi japin mesazhin kurajues për të gjithë nxënësit

Publikuar

-

Nga

“Trima dhe trimëresha bëhuni të fortë”/ Endri dhe Stefi japin mesazhin kurajues për të gjithë nxënësit

Sot ka nisur viti i ri shkollor, një vit ndryshe nga të tjerët. Nxënësit do të nisin shkollën me turne dhe me masa kundër Covid-19.

Por si çdo herë atmosfera është e njëjtë, rrugët gumëzhijnë nga zërat e fëmijëve të cilët sot nisin aventurën, ndoshta më të vështirën.

Dy vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti iu kanë uruar sukese dhe shëndet të gjithëve nxënësve të cilin nisin sot vitin e ri shkollor.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Endri dhe Stefi iu kanë dhënë kurajo dhe mesazhin e duhur me të cilin duhet të nisin këtë vit.

LEXO EDHE:  Foto/ Cilët janë fëmijët e të famshëmve që nisën sot klasën e parë

LEXO EDHE:  E dashura ime vazhdon të jetë në kontakt me “shokun e saj të përfitimeve”

“Sot fillon sezoni shkollor ne gjith vendin . Nje sezon shkollor si asnjehere tjeter me masa parandaluese . Endri & Stefi Ju urojme te gjitheve te kini shendetin mbi te gjitha dhe shume suksese ne kete vit shkollor te veshtire . Te beheni te forte , trima dhe trimeresha 😍😍💪💪😘😘👋👋”, shkruajnë vëllezërit Prifti./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Endri Prifti (@endripriftiofficial) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

Publikuar

-

Nga

“Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja brune është shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk nguron të ndajë me ndjekësit fotot e nxehta nga setet më të fundit të modeles.

Së fundi ajo ka çmendur fansat e saj teksa në shumicën e fotove të publikuara tregon format e saj bombastike.Në këtë mënyrë Oriola po kthehet në një nga modelet më të njohura shqiptare dhe ndjekësit po shtohen dita ditës në  Instagramin e saj.

LEXO EDHE:  Foto +18/Modelja nuk lë vend për imagjinatë, fotoja e saj “thyen” rrjetin

LEXO EDHE:  E dashura tërheqëse e Chris Smalling

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të modeles që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja që bën jetë luksoze/ Chloe Khan shpërthyese në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja që bën jetë luksoze/ Chloe Khan shpërthyese në fotot e fundit

Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chloe Khan është mjaft e komentuar edhe për jetën dhe udhëtimet luksoze.

Chloe ka ndezur Instagramin me fotot tejet seksi ku tregon format e saj shpërthyese. Modelja numëron rreth 2 milionë ndjekës në Instagram me të cilët nuk ngurron të ndajë momente nga jeta e saj e luksit.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Chloe Khan./CNA.al

LEXO TE PLOTE