Connect with Us

Tundon me pozat e saj sensuale/ Kjo është modelja më provokuese e momentit

Showbizz

Tundon me pozat e saj sensuale/ Kjo është modelja më provokuese e momentit

Publikuar

-

Kara Del Toro është një modele e famshme amerikane dhe një influencuese e rrjetve sociale nga Texas. Ajo është bërë e njohur në show si Lounge Swimwear Bikini, WS girls 2017 dhe shumë të tjera.

Kara ka punuar gjithashtu edhe për brende të ndryshme veshjesh. Ajo ka nënshkruar marrëveshje për komapni shumë të njohura si Elite Models Management. Përveç kësaj ajo promovon dhe produkte kozmetike nëprmjet postimebve të saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka nrreth 1.5 milionë ndjekës në Instagram ku shpesh herë ndan foto shumë provokuese.Për  më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të saj që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  FOTOT-Shpërthyese me format “bombë”/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit

LEXO EDHE:  Snoop Dogg rrethohet nga modelet e VS

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Nxehet sfida/ Kjo është konkurrentja më e fortë e supermodeleve të Instagramit

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Nxehet sfida/ Kjo është konkurrentja më e fortë e supermodeleve të Instagramit

Katya Elise Henry është një modele fitnessi me forma tejet shpërthyese. Katya është bërë e njohur njësoj si Demi Rose apo Anastasia Kvitko falë formave bombastike.

Katya ka 6.8 milionë ndjekës në Instagram të cilët sa vijnë e shtohen falë fotove tejet seksi dhe provokuese që poston Katya. Tashmë janë të shumta supermodelet me forma bombastike që po bëhen shumë të famshme si influencuese të rrjeteve sociale dhe Katya po kthehet një prej tyre.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të zjarrta të Katya Elise Henry./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Super bisha” shpërthyese/ Fotot më bombë të modeles që ndez Instagramin

Publikuar

-

Nga

“Super bisha” shpërthyese/ Fotot më bombë të modeles që ndez Instagramin

Modelja e famshme e Playboy, Becky Hudson është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Ajo është bërë e njohur falë formave të saj shpërthyese me të cilat çmend të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo numëron mbi 1 milion ndjekës në Instagram. Në rrjetet sociale ajo publikon foto mjaft provokuese duke eskpozuar format e saj gjigante.Edhe pse është përfolur shumë për operacionet plastike, ndjekësit e saj nuk ankohen pasi është vërtetë shpërthyese. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot të Becky Hudson të cilat do t’iu çmendin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE