Connect with Us

Me këmbë përpjetë në jaht/ Alketa Vejsiu publikon foto nga pushimet luksoze

Showbizz

Me këmbë përpjetë në jaht/ Alketa Vejsiu publikon foto nga pushimet luksoze

Publikuar

-

Me këmbë përpjetë në jaht/ Alketa Vejsiu publikon foto nga pushimet luksoze

Moderatorja Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video nga jeta e përditshme.

Alketa njihet për udhëtimet e shpeshta dhe pushimet e gjata që bën në vende të ndryshme. Edhe sot ajo duket se po shijon pushimet luksoze në det të hapur.

Moderatorja ka publikuar disa foto ku shihet në një jaht, ndërsa ka tërhequr vëmendjen një foto me këmbët përpjetë.

LEXO EDHE:  FOTO/ A e dini që udhëtimi me avion mund të jetë më  luksoz se ai i klasit të parë?

Ajo duket mjaft në formë e veshur me një këmishë rozë, ndërsa ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit./ CNA.al

Me këmbë përpjetë në jaht/ Alketa Vejsiu publikon foto nga pushimet luksoze
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bes Kallaku publikon foton e rrallë nga fëmijëria/ Bën urimin për të gjithë të vegjlit që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Publikuar

-

Nga

Bes Kallaku publikon foton e rrallë nga fëmijëria/ Bën urimin për të gjithë të vegjlit që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Aktori i humorit Bes Kallaku iu ka uruar suksese të gjithë fëmijëve që nisin sot ditën e parë të shkollës.

Besi ka gjetur mënyrën më unike për të uruar të vegjlit. Aktori ka publikuar një foto të rrallë nga fëmijëria e tij, përkatësisht kur ishte në klasën e parë ku shihet së bashku me shokët e tij të klasës.

“Urime diten e pare te shkolles te gjithe atyre dashurive qe ulen per here te pare ne bankat e shkolles.At Zef Pllumi thoshte qe ketij populli i duhet ndrru truni, e truni ndrrohet vetem me mire arsimim dhe shkollim. (Foto nga dita ime e pare e shkolles ne F.Kruje). Zoti ju rujt!”, shkruan Besi në postimin e tij.

LEXO EDHE:  Emigrim luksoz në Angli/ Kapen 17 klandestinë shqiptarë në një jaht

LEXO EDHE:  Udhëtimet, kura ideale e stresit të përditshëm

E nëse u bëtë kuriozë të dini se kush është Besi në këtë foto, ju themi që është ky vogëlushi i veshur me uniform polici./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“Stil shqiptar”/ Bebe Rexha tregon kopshtin me domate dhe speca: “I ujis me zorrë”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga personazhet që gjithnjë e ka treguar me krenari prejardhjen dhe zakonet e vendit të saj.

Shpesh herë e kemi parë këngëtaren që të ndajë video teksa gatuante ushqimet tradicionale shqiptare. Madje së fundi ajo ka treguar se kujdeset shumë për kopshtin me domate dhe speca.

LEXO EDHE:  Udhëtimet, kura ideale e stresit të përditshëm

LEXO EDHE:  Dëshironi të notoni në pishinën më të madhe në botë ?

Teksa këngëtarja me famë botërore iu tregon ndjekësve kopshtin e saj, personi që e shoqëron thotë:“Ky është stil shqiptar. Ne e ujisim kopshtin me zorrë”. Ndërsa Bebe e ka shoqëruar videon me mbishkrimin “stil shqiptar”./ CNA.al


 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Robert Aliaj rikthehet pas në kohë dhe rrëfehet/ “Më kanë heq nga festivali, mund të futesha në burg”

Publikuar

-

Nga

Robert Aliaj rikthehet pas në kohë dhe rrëfehet/ “Më kanë heq nga festivali, mund të futesha në burg”

Dy ditë më parë, vajza e Robert Aliaj, Gala Aliaj triumfoi në “The voice kids” në Belgjikë. Roberti ka folur rreth fitores së Galës në emisionin “Abc e mëngjesit” ku ndër të tjera ka kujtuar një nga eksperiencat e tij në festival, duke bërë kështu krahasimin me ditët e sotme.

Ai ka kujtuar një nga momentet se kur ka marrë pjesë në një festival dhe është përjashtuar 2 këngë para se të dilte kënga e tij pasi kishte veshur xhaketë gjenerali dhe për këtë ai mund të përfundonte edhe në burg.“Unë isha një njeri që kisha shumë nocionet e estetikës, sigurisht që do të doja të vishesha. Mua më kanë hequr nga festivali në një moment 2 këngë para se të dilte kënga ime se kisha veshur xhaketë me spaleta, gjeneralësh. Nuk kisha idenë që këtu mund të futesha në burg dhe se jetoja fare realitetin.

LEXO EDHE:  “Mos e merrni jetën kaq seriozisht”/ Alketa Vejsiu jep mesazhin gjatë pushimeve

LEXO EDHE:  Mes lotëve dhe zërit që i dridhej, Alketa Vejsiu nuk përmbahet dhe u përgjigjet komenteve

Më duket pak provokim por Kozma Dushi, Luan Zhegu nuk lëvizin dot as gishtat. Kozma Dushi po se bënte sikur dridhte cigaren. E mban mend Luan Zhegun që ishte si kruajtëse dhëmbësh, nuk lëvizte fare“, tha Aliaj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE