Connect with Us

Koha ka ndaluar për Inis Gjonin/ Pozon me bikini dhe ‘tërbon’ rrjetin me format perfekte

Showbizz

Koha ka ndaluar për Inis Gjonin/ Pozon me bikini dhe ‘tërbon’ rrjetin me format perfekte

Publikuar

-

Duket sikur koha ka ndaluar për regjisoren e shfaqjeve teatrale, Inis Gjoni.

Ndonëse është 44 vjeç dhe nënë e një vajze ajo ka një bukuri dhe një elegancë që çdo femër do e donte. Së fundmi Inisi ka ka postuar një video nga plazhi ku shihet e veshur me bikini dhe në super formë.

LEXO EDHE:  Mosha thjesht një numër për Rovena Dilon/ Publikon foton më bikini nga plazhi

Ajo ka një trup perfekt që të gjithë do ta kishin zili./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

😘

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Trima dhe trimëresha bëhuni të fortë”/ Endri dhe Stefi japin mesazhin kurajues për të gjithë nxënësit

Publikuar

-

Nga

“Trima dhe trimëresha bëhuni të fortë”/ Endri dhe Stefi japin mesazhin kurajues për të gjithë nxënësit

Sot ka nisur viti i ri shkollor, një vit ndryshe nga të tjerët. Nxënësit do të nisin shkollën me turne dhe me masa kundër Covid-19.

Por si çdo herë atmosfera është e njëjtë, rrugët gumëzhijnë nga zërat e fëmijëve të cilët sot nisin aventurën, ndoshta më të vështirën.

Dy vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti iu kanë uruar sukese dhe shëndet të gjithëve nxënësve të cilin nisin sot vitin e ri shkollor.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Endri dhe Stefi iu kanë dhënë kurajo dhe mesazhin e duhur me të cilin duhet të nisin këtë vit.

LEXO EDHE:  Natasha tregon linjat me bikini (Foto)

LEXO EDHE:  Poza provokuese nga shtrati/ Kejvina Kthella nuk i lë vend imagjinatës

“Sot fillon sezoni shkollor ne gjith vendin . Nje sezon shkollor si asnjehere tjeter me masa parandaluese . Endri & Stefi Ju urojme te gjitheve te kini shendetin mbi te gjitha dhe shume suksese ne kete vit shkollor te veshtire . Te beheni te forte , trima dhe trimeresha 😍😍💪💪😘😘👋👋”, shkruajnë vëllezërit Prifti./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Endri Prifti (@endripriftiofficial) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

Publikuar

-

Nga

“Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja brune është shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk nguron të ndajë me ndjekësit fotot e nxehta nga setet më të fundit të modeles.

Së fundi ajo ka çmendur fansat e saj teksa në shumicën e fotove të publikuara tregon format e saj bombastike.Në këtë mënyrë Oriola po kthehet në një nga modelet më të njohura shqiptare dhe ndjekësit po shtohen dita ditës në  Instagramin e saj.

LEXO EDHE:  Natasha tregon linjat me bikini (Foto)

LEXO EDHE:  Jennifer Lopez "thyen" rrjetin/ Shfaq format bombastike duke kërcyer në tub

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të modeles që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja që bën jetë luksoze/ Chloe Khan shpërthyese në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja që bën jetë luksoze/ Chloe Khan shpërthyese në fotot e fundit

Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chloe Khan është mjaft e komentuar edhe për jetën dhe udhëtimet luksoze.

Chloe ka ndezur Instagramin me fotot tejet seksi ku tregon format e saj shpërthyese. Modelja numëron rreth 2 milionë ndjekës në Instagram me të cilët nuk ngurron të ndajë momente nga jeta e saj e luksit.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Chloe Khan./CNA.al

LEXO TE PLOTE