Connect with Us

VIDEO-Publikohet kënga e shumëpritur/ Endri dhe Stefi Prifti sjellin hitin e tyre më të ri

Showbizz

VIDEO-Publikohet kënga e shumëpritur/ Endri dhe Stefi Prifti sjellin hitin e tyre më të ri

Publikuar

-

VIDEO-Publikohet kënga e shumëpritur/ Endri dhe Stefi Prifti sjellin klipin e tyre më të ri

Endri dhe Stefi Prifti sapo publikuan këngën e tyre më të re që titullohet “Ajajaj”. Vetëm pak ditë nga projekti Digje sonte i cili u pëlqye masivisht nga publiku i gjerë, vëllezërit sollën një tjetër hit.

“Ajajaj” një këngë plot ritëm, me ngjyra dhe shumë verore, Endri dhe Stefi nuk zhgënjyen as këtë herë.

Për këtë super këngë e cila sigurisht që do të ketë sukses njësoj si “Digje Sonte”, vëllezërit kanë bashkëpunuar me artistët e njohur të botës së muzikës Herbert dhe Gerta.

Më parë Endri paralajmëroi se kënga do të ishte një bashkëpunim shqiptaro-spanjoll, por personazhet i prezantoi vetëm në këto momente të publikimit të këngës.

LEXO EDHE:  Apeli i CDU/CSU-së për zgjidhje të krizës/ Meta i gatshëm për bashkëpunim

“Sot, e Mërkurë dt 12 Gusht! Një ditë e bekuar, si të gjitha ditët e vitit. Për ne ka një ndryshim të vockël kjo ditë…! Në orën 18:00 postojmë në youtube këngën dhe klipin tonë të ri “Ajajaj”, një bashkëpunim shqiptaro – spanjoll. Personazhet do i le surprizë deri në momentin e fundit. Ajo që mund të them me siguri të plotë artistike është, se kënga do ju gëzojë, do ju bëjë të kërceni dhe padyshim do ju emocionojë. Edhe unë vetë jam në pritje me padurim!”, shkruhej në postimin e tyre./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin

Publikuar

-

Nga

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin

Dojna Mema është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Për një kohë të gjatë Dojna e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave jetën e saj private. Së fundi ajo ka vendosur që të tregojë vetëm pak detaje nga jeta e saj.

Dojna ka publikuar një foto ku shihet kapur dorëpërdorë me të dashurin ndonëse e ka mbajtur plotësisht të fshehtë imazhin e tij.

LEXO EDHE:  Lufta ndaj drogës/ Kryeprokurori i Antimafias italiane takim me Llallën

LEXO EDHE:  Majku “i vjedh” këngën Elvana Gjatës, por për një qëllim të veçantë!

“Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura.P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rendesise 😜”, shkruan Dojna krah fotove të publikuara në Instagram./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën petullat”/ Olta Gixhari tregon si po e llaston vjehrra

Publikuar

-

Nga

Akorja Olta Gixhari, pak javë më parë u bë nënë për herë të parë. Gixhari solli në jetë një djalë, të cilin vendosi ta quante Amar.

Edhe pse është shumë e përkushtuar duke u kujdesur për të birin, Olta nuk nguron të ndajë me ndjekësit video apo këshilla për nënat pasi lindin fëmijë.

LEXO EDHE:  Zgjat më pak sesa minutat e një kënge! Prindërit rrëfejnë të vërtetën e hidhur të jetës seksuale

LEXO EDHE:  Lufta ndaj drogës/ Kryeprokurori i Antimafias italiane takim me Llallën

Por ndryshe nga herët e tjera Olta këtë herë ka treguar si po e llaston vjehrra e saj, gjyshja e Amar.Ajo ka publikuar në Instastoryn e saj një pjatë me petulla dhe krahas tregon se janë bërë nga dora e vjehrrës.

“Plasën petullat, kur ke vjehrrën në shtëpi”, shkruan ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me maskë dhe kapele/ Katy Perry shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës

Publikuar

-

Nga

Pak javë më parë këngëtarja e famshme Katy Perry u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilën e quajti Daisy. Sot Katy Perry është shfaqur për herë të parë pas linjdes teksa ka blerë disa pije në Santa Barbara.

Katy u shfaq e veshur me një fustan në ngjyrë jeshile teksa mbante ne duar pijet dhe telefonin e saj. Ajo ishte kujdesur të ruante privatësinë teksa kishte të vendosur maskën dhe një kapele që mbulonte fytyrën e saj. Megjithatë vëmendjen e ka marrë pesha e saj, duke treguar se pas lindjes ka ende punë për të bërë për t’iu kthyer peshës së mëparshme.Kujtojmë se Katy ka treguar se ka qenë shumë e lumtur për këtë moment special në jetën e saj, të cilin e ka pritur me padurim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE