Connect with Us

Tayna e thotë publikisht/ “Kam fobi nga martesa”

Showbizz

Tayna e thotë publikisht/ “Kam fobi nga martesa”

Publikuar

-

Tayna e thotë publikisht/ "Kam fobi nga martesa"

Tayna është një ndër këngëtaret më në zë dhe më të përfolura nga mediat rozë.

Reperja shqiptare njihet për natyrën provokuese ndërsa është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka ardhur për publikun shumë ndryshe. Tayna shfaqet e veshur me një fustan te kuq të gjate ndërsa flokët i ka të lëshuara. Në një video në Instastory ajo shihet duke vrapuar.

LEXO EDHE:  “Prita 20 minuta i ulur në gjunjë”/ Geroge Clooney kujton propozimin që i bëri bashkëshortes

Një mikeshë e saj ka publikuar videon dhe thotë se Tayna ka frikë se mos e martojnë, ndërsa këngëtarja e ka ripublikuar dhe deklaron: “Fobi më të madhe s’kam”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Flori Mumajesi bëhet baba për herë të parë?/ Fotoja bën namin në rrjet

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka zgjuar dyshime te fansat se do të bëhet baba për herë të parë.

Ai ka postuar një foto në InstaStory, në të cilën shfaqet një souvenir druri që ka të gdhendur një vogëlush teksa fle, portret që Flori e ka shoqëruar me një ‘zemër’.

Kjo ka bërë që aludimet të nisin menjëherë, duke u surprizuar që të gjithë.

LEXO EDHE:  “Pa martuar do rrish gjithë kohës”/ Sportistja lë pa fjalë moderatorin

LEXO EDHE:  Si ti shtrijmë flokët?Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë, që Mumajesi përflitet se do të bëhet baba, pasi edhe më herët ka qenë në qendër të mediave rozë lidhur me këtë fakt.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga tradhëtia e të dashurit, tek vjedhja nga kushërirat/ Lei Kraja i rrëfen të gjitha: Do hakmerrem

Publikuar

-

Nga

Moderatorja sportive, Lei Kraja, tërheq gjithnjë vëmendje me linjat trupore seksi në rrjetet e saj sociale, por së fundi ka zbuluar edhe shumë detaje nga jeta e saj personale.

Kështu, Lei zgjodhi t’i shuante disa kuriozitete që fansat kanë në lidhje me jetën e saj.

Në një diskutim online me ndjekësit e saj, ajo iu drejtoi të gjithëve pyetjen: Cila është gjëja që nuk do e falnit te një person?Duke u bazuar te përgjigjet e të tjerëve, ajo zbuloi edhe të pathënat e saj. Kur dikush shprehu faktin që ka bezdi partnerin që ndjek të tjera vajza në ‘Instagram’, ndërkohë që është një lidhje serioze, Lei pranoi se ajo vetë i vëzhgon profilet dhe nuk toleron. Gjithashtu, si shumë as moderatorja nuk e fal tradhtinë.

LEXO EDHE:  “Pa martuar do rrish gjithë kohës”/ Sportistja lë pa fjalë moderatorin

LEXO EDHE:  Modeli ideal i flokëve për sot

Ndërsa me një detaj, mbase për një lidhje të shkuar, Lei na tregoi që nuk fal, nuk harron, por edhe hakmerret. Por historia më e papritur ishte ajo me vjedhje. Lei rrefeu se e kanë vjedhur kushërirat dhe këtë veprim nuk e toleron aspak./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam dashuruar me burrë të martuar”/ Antonela bën rrëfimin e pazakontë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish-konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Antonela Berisha, ka bërë një rrëfim të pazakontë në “E diell”.

Ajo ka treguar se është dashuruar me burrë të martuar pa e ditur që ai kishte një partnere tjetër, ndërsa këtë e kishte zbuluar pas disa kërkimeve në Google.“Më ka ndodhur që jam dashuruar me një person të martuar. Unë nuk e dija se ai ishte i martuar, por ngaqë jam FBI në gjak e zbulova. Kërkova emrin e tij në Google, edhe vendlindjen edhe më doli një lajm “filan këngëtar i ftuar në dasëm të këtij personi”. Aty zbulova që ishte i martuar. Isha shumë e zhgënjyer. Ai i shkreti dhe sot më lutet, por unë e ndërpreva gjithçka aty. Tani as nuk më intereson”, tregoi Antonela./CNA.al

LEXO TE PLOTE