Connect with Us

Provokon meshkujt me fotot e saj seksi/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa mend

Showbizz

Provokon meshkujt me fotot e saj seksi/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa mend

Publikuar

-

Provokon meshkujt me fotot e saj seksi/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa mend

Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe kjo falë bukurisë së saj.

Kostantina ka një fizik që të lë pa fjalë dhe një bukuri që ka bërë për vete shumë meshkuj.Ajo nuk resht së provokuari me pozat e saj shumë seksi teksa tregon linjat.

Me bikini apo topless, ajo di si të tërheqë të gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të zjarrta të Kostantina Gianni./ CNA.al

 

Meshkujt çmenden pas saj/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

“Në mendjen time…”/ Amarda Toska zbulon nëse do të rikthehet në ekran

Publikuar

-

Nga

“Në mendjen time...”/ Amarda Toska zbulon nëse do të rikthehet në ekran

Amarda Toska është një nga personazhet e shoëbizit shqiptar që i ka dedikuar shumë vite ekranit. Prej kohësh ajo nuk është më pjesë e ekranit por a është në planet e saj një rikthim apo e ka mbyllur përfundimisht me televizionin?

E ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, ajo është përgjigje që nuk ka hequr dorë përfundimisht nga ekrani por momentalisht i është përkushtuar projekteve të tjera të saj.

Në mendjen time nuk e kam mbyllur. Nuk them kam hequr dorë, por kam krijuar një rrugëtim me disa gjëra të mia dhe të them të drejtën nuk kam një shtysë aq të madhe sa të marr pjesë. Ose ndoshta dhe s’ka qenë projekti i duhur”, u shpreh ajo.

LEXO EDHE:  FOTOT/ Një “bombë” si Georgina Rodriguez/ Partnerja e Cristiano Ronaldos provokon nga palestra

LEXO EDHE:  Tunduese dhe shumë joshëse/ Kjo është modelja më provokuese e Instagramit

Kujtojmë se ditën e djeshme Ami ka festuar 39-vjetorin e lindjes ku ka marrë shumë surpriza nga Ermali dhe Joeli./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rrëfehet Tea/ Nga historia me Beartin tek marrëdhënia që ka me Andin pas daljes nga emisioni

Publikuar

-

Nga

Rrëfehet Tea/ Nga historia me Beartin tek marrëdhënia që ka me Andin pas daljes nga emisioni

Tea Trifoni është kthyer në një nga personazhet më të përfolur të momentit. Ish konkurrentja e “Përputhen” ka qenë mbrëmjen e kaluar e ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” ku ka rrëfyer historinë e saj me Beratin si dhe ka treguar se çfarë marrëdhënie ruan sot me Andin Shehin, ish konkurrentin e Përputhen, me të cilin bëri lojën dhe dolën çift nga emisioni.

Ajo është shprehur se historia e dashurisë me Beartin ka nisur që në momentin që ai është larguar nga emisioni dhe për këtë të gjithë e dinin.

Thonë që çudia më e madhe tri dit zgjat, por kjo e imja zgjati për 3 javë. Historia ime dhe e Beartit nisi pasi ai u largua nga programi dhe të gjithë e dinin këtë gjë, madje dhe vetë produksioni’, thotë Tea.

LEXO EDHE:  FOTOT/ Një “bombë” si Georgina Rodriguez/ Partnerja e Cristiano Ronaldos provokon nga palestra

LEXO EDHE:  FOTOT-“Nuk dua të mashtroj veten, as të tjerët”/ Çfarë po ndodh me Oriola Marashin?

Ndërsa përsa i përket marrëdhënies që ka sot me Andin ajo është shprehur: “Andi është një mik i mirë i imi, asgjë më shumë. Publiku i gjerë kishte krijuar imazhin e tyre për mua, por unë nuk mund të zgjedh dashurinë e jetës sime në bazë të mendimeve të tyre. Falë ‘Përputhen’ gjeta partnerin e jetës sime e për këtë nuk pendohem”, shprehet më tej Tea./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpallet fituesi i Sanremo 2021/ Ermal Meta renditet i treti

Publikuar

-

Nga

Shpallet fituesi i Sanremo 2021/ Ermal Meta renditet i treti

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur nata finale e festivalit të njohur, Sanremo 2021. Fituesi i këtij edicioni u shpall Maneskin me këngën “Zitti e buoni”.

Gara ishte shumë e fortë dhe në këtë garë vendine dytë e zuri Fedez e Francesca Michielin me këngën “Chiamami per nome”, ndërsa Ermal Meta u rendit në vendin e tretë me këngën “Un milione di cose da dirti”.

Në klasifikimin artistik, pa përfshirë atë të publikut, Ermali mbante vendin e parë dhe u vlerësua si kënga me tekstin më poetik.

LEXO EDHE:  “Më ka dhuruar apartament dhe dy makina”/ Fotomodelja befason me deklaratën: Kam pasur njohje paralele

LEXO EDHE:  FOTOT-“Nuk dua të mashtroj veten, as të tjerët”/ Çfarë po ndodh me Oriola Marashin?

Por edhe pse në vendin e tretë nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Ermali shihet shumë i lumtur dhe falënderues./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Meta (@ermalmetamusic)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Meta (@ermalmetamusic)

LEXO TE PLOTE