Connect with Us

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me bjondinën që po çmend Instagramin

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me bjondinën që po çmend Instagramin

Publikuar

-

Belle Hassan është një nga modelet më seksi të Instagramit. Belle është bërë e njohur në reality shoën Love Islands dhe që në fillimet e saj ka marrë shumë famë për shkak të fizikut perfekt dhe fotove seksi.

Bukuroshja numëron 1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan dhe projektet e saj më të reja. Belle publikon shpesh foto ku shfaqet me veshje intime duke ngacmuar kështu ndjekësit e saj të shumtë të cilët nuk ndalen me komentet komplimentuese ndaj saj.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më fantastike të Belle Hassan të cila mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Poza tunduese me bikini/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Poza tunduese me bikini/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Amanda Diaz është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja jeton prej vitesh ndërmjet Los Angelos dhe Miami.

Ajo është shumë e njohur në rrjetet sociale për stilin e saj të jetesës. Bukuroshja reklamon veshje të markave të ndryshme. Amanda dhuron poza shumë të nxehta me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fikson meshkujt me pozat e saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Fikson meshkujt me pozat e saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me linjat perfekte

Afrika Chao është një nga modelet më bombë të Instagramit. Ajo publikon shpesh foto shumë provokuese duke rrëmbyer zemrën e ndjekësve të saj.

Afrika pozon me bikini ku tregon linjat e saj super perfekte. Modelja është shumë e apasionuar pas palestërs dhe ushtrohet rregullisht.

Aktualisht ajo është në nëj ldihje dashurie dhe nuk mungojnë dhe fotot ku shfaqet krah të dashurit të saj.

LEXO EDHE:  Modelja me trupin më perfekt në botë/ Fotot e saj do t’iu lënë pa frymë

LEXO EDHE:  FOTOT-Një “bishë” e vërtetë/ Bora Zemani ndez Instagramin, tregon gjoksin shpërthyes me bikini

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtmeme fotot më provokuese të Afrika Chao./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Modelja që tërbon ndjekësit me format bombastike

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Modelja që tërbon ndjekësit me format bombastike

Jailyne Ojeda Ochoa është një modele shumë e famshme në rrjetet sociale. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, përkatësisht 13 milionë.

Jailyne ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj, falë formave të saj bombastike.

Ajo pozon më së shumti me bikini dhe tregon linjat perfekte.

LEXO EDHE:  Foto/Jennifer Lopez seksi dhe sportive në rrugët e Miamit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE