Connect with Us

Bora Zemani dhe Donald Veshaj i japin fund lidhjes?/ Detaji që ngre aludimet

Showbizz

Bora Zemani dhe Donald Veshaj i japin fund lidhjes?/ Detaji që ngre aludimet

Publikuar

-

Bora Zemani dhe Donald Veshaj i japin fund lidhjes?/ Detaji që ngre aludimet

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kthyer në dyshen më të dashur për publikun. Prej kohëshs ata janë në një lidhje dashurie që u konfirmuar vetëm disa muaj më parë.

Bora dhe Donaldi publikonin shpesherë foto dhe video në rrjetet sociale, por së fundmi ka tërhequr vëmendjen e mediave fakti që dyshja nuk janë parë më bashkë.

Ashtu si Bora edhe Donaldi kanë fshirë nga rrjetet sociale foto me njëri-tjetrin, ndërsa një tjetër detaj na bën të mendojmë se çifti i ka dhënë fund lidhjes.

LEXO EDHE:  FOTOT-Një “bishë” e vërtetë/ Bora Zemani ndez Instagramin, tregon gjoksin shpërthyes me bikini

Ajo që vihet re është se Bora dhe Donaldi nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Ndërkohë, për t’i dhënë fund aludimeve pritet reagimi i njërit prej tyre.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  Jeni ndarë nga një lidhje dhe nuk dini si të përballoni stresin? / Lexoni këtë artikull

LEXO EDHE:  Tre zakonet e çifteve të lumutur/A jeni dhe ju një prej tyre

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  I shprehu publikisht dashurinë/ Robert Berisha kapet mat me modelen nga Burreli

LEXO EDHE:  Ronela Hajati i jep fund thashethemeve/ Sqaron një herë e mirë të vërtetën në lidhje me Young Zerkën

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE