Connect with Us

Pas ndarjes nga modelja seksi/ Maluma shfaqet në krahët e një bjondine

Showbizz

Pas ndarjes nga modelja seksi/ Maluma shfaqet në krahët e një bjondine

Publikuar

-

Pas ndarjes nga modelja seksi/ Maluma shfaqet në krahët e një bjondine

Pas ndrajes së bujshme nga modelja seksi Natalia Barulich, Maluma është hedhur në krahët e një bjondine bukuroshe.

Këngëtari seksi latin ka thyer zemrat e miliona vajzave kudo në botë, teksa publikohen fotot duke u puthur me të dashurën e re.

Veç drekës, ata kanë shijuar në maksimum shoqërinë e njëri-tjetrit dhe fotot e shkrepura nga paparacët kanë folur vetë.

Maluma dhe bukuroshja bjonde s’i kanë harruar për asnjë moment përkëdheljet e puthjet për njëri-tjetrin,duke u kthyer kështu në një nga çiftet më të reja në showbiz./ CNA.al

Pas ndarjes nga modelja seksi/ Maluma shfaqet në krahët e një bjondine
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  Prej sa kohësh janë bashkë? Detajet e lidhjes së Arbana Osmanit me regjisorin që nuk i kishim vënë re

LEXO EDHE:  Prej sa kohësh janë bashkë? Detajet e lidhjes së Arbana Osmanit me regjisorin që nuk i kishim vënë re

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  Prej sa kohësh janë bashkë? Detajet e lidhjes së Arbana Osmanit me regjisorin që nuk i kishim vënë re

LEXO EDHE:  ‘U nda me shoqen dhe u lidhëm bashkë’/Aulona Musta rrëfen si është njohur me burrin

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE