Connect with Us

Këngëtarja shqiptare bën testin e Covid-19/ Tregon procedurën dhe zbulon përgjigjen

Showbizz

Këngëtarja shqiptare bën testin e Covid-19/ Tregon procedurën dhe zbulon përgjigjen

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj pamjet teksa ka kryer testin e Covid-19.

Pamjet janë  publikuar në Tik Tok, ndërsa më vonë ka treguar gjithashtu edhe rezultatin.

Morena ka testuar negative për Covid-19 dhe pamjet e publikuara kanë shërbyer si ndërgjegjësim për atë pjesë të popullit që ende nuk merr masa kundër koronavirusit dhe ende s’e ka ndjerë pranë rrezikun.

Morena nuk është e vetmja nga personazhet publikë që ka publikuar se si bëhet testi i Covid-19. Kujtojmë se pak kohë më parë edhe Emina Çunmulaj tregoi procedurën dhe Covid-19./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më të nxehta të Abigail Ratchford

Publikuar

-

Nga

Modelja Abigail Ratchford ka ndezur rrjetin me pozat e saj seksi. Bukuroshja brune është pikasur gjithnjë për format e saj të rrumbullakosur si dhe për fotot provokuese ku tregon linjat.

Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja. Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abiagil është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës.Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja që nuk e njeh kompleksin/ Fotot e saj çmendin meshkujt

Publikuar

-

Nga

Modelja që nuk e njeh kompleksin/ Fotot e saj çmendin meshkujt

Mathilde Tantot është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka një numër prej 7.9 milionë ndjekësish në rrjetet sociale.

Mathilde është bërë shumë e njohur në rrjet falë fotove të saj që i kalojnë kufijtë e imagjinatës. Në llogarinë e saj ajo më së shumti publikon foto nudo dhe topless duke çmendur meshkujt.Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më provokuese të Mathilde që do të mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më seksi shqiptare/ Trejsi Sejdini, “bombë“ në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më seksi shqiptare/ Trejsi Sejdini, “bombë“ në fotot e fundit

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini ,është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja nga Elbasani ka qenë në qendër të vëmendjes për sherret që krijon me personazhe të tjerë por edhe për fotot e saj provokuese.

Topless, me bikini dhe poza të nxehta, Trejsi Sejdini është modelja më e kërkuar e momentit. Trejsi së fundi është zhvendosur në amerikë ku dhe po vazhdon me karrierën e saj si modele. Bukuroshja duket se po ecën me hapa shumë të shpejtë drejt suksesit.Për më tepër ka përzgjedhur fotot më provokative të Trejsit, të cilat kanë marrë qindra komente në rrjetet sociale. Ndiqini në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE