Connect with Us

FOTOT-Ish e dashura s*ksi e Malumas/ Natalia Barulich i lë pak vend imagjinatës me fotot e saj

Showbizz

FOTOT-Ish e dashura s*ksi e Malumas/ Natalia Barulich i lë pak vend imagjinatës me fotot e saj

Publikuar

-

Natalia Barulich është një modele amerikane, vokaliste, një DJ nga California. Ajo u bë e famshme si e dashura e këngëtarit seksi latin Maluma.

Gjithashtu ajo ka punuar me revistat më prestigjoze si Maxim, Esquire, Cosmopolitan dhe L’officel.

Ajo u bë pjesë e klipit të këngës Felices los 4 nga Maluma në vitin 2017. Natalia e nisi karrierën e saj si modele për Guess Brand.

LEXO EDHE:  (Foto)A është kjo policja më seksi në botë?

Për më tepër ne kemi përzgjedhur disa nga fotot më seksi të Natalia Barulich që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Big Brother Vip” organizon takim romantik për Kledin dhe Beatrix/ Këngëtarja e anulon

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një zarf i kuq ka ardhur në shtëpinë më të famshme të momentit për Kledin.

Kledit i duhet të zgjedhë një nga vajzat e shtëpisë dhe të bëjë një takim. Zgjedhja e Kledit ishte Beatrix-a.

Për të organizuar takimin kanë marrë pjesë të gjithë banorët.

Vajzat nga njëra anë duhet të bënin gati Beatrix-ën dhe djemtë nga ana tjetar bënë gati Kledin.

LEXO EDHE:  Emina Çunmulaj nënë për herë të tretë/ Sjell në jetë djalin, zbulon emrin

LEXO EDHE:  FOTOT-Chloe Ferry provokon ndjekësit/ Dhuron poza të nxehta me bikini

Mirë po në një moment këngëtarja është mërzitur me Kledin dhe ka vendosur të anullojë takimin me modelin.Ndiqni videon e mëposhtme./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO- Gjatë provës javore me Donaldin, Semi ekspozon më shumë seç duhet gjoksin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

‘Vëllai i Madh” ka vendosur si provë javore për banorët kërcimin.

Ata duhet të bëhen çift dhe në momentin kur nis muzika pavarësisht se ku ndodhen duhet të gjejnë partnerin dhe të nisin të kërcenë.

Donaldi është çift me Semin.Semi gjatë kërcimit me Donaldin si duket është treguar pak e pakujdesshme sepse ka ekspozuar më shumë seç duhet gjoksin.

LEXO EDHE:  Provokon me pozat e saj s*ksi/ Fotot më sensuale të Tiffany Keller

LEXO EDHE:  FOTOT- Ky është teleskopi më gjigant që keni parë ndonjëherë

Kjo provë javore ka krijuar shumë situata komike me banorët, edhe këta të fundit duket se e kanë shijuar shumë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“I sëmurë psikik”/ Elton John bën deklaratën shokuese për Michael Jackson

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Së fundmi këngëtari i njohur Elton John ka bërë një deklaratë shokuese në lidhje me legjendën e muzikës Michael Jackson

Elton John ka deklaruar se ai ishte një “i sëmurë psikik” dhe një “njeri të cilin nuk do të doje ta kishe rrotull”.

Në një shkrim për autobiografinë e tij të re të titulluar, “Me”, këngëtari i njohur ka kujtuar momentet

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me linjat e saj perfekte/ Bukuroshja që do t’iu lërë pa fjalë me pozat e saj

LEXO EDHE:  Provokon me pozat e saj s*ksi/ Fotot më sensuale të Tiffany KellerAi e portretizon Mixhel Jackon si një fëmijë të adhurueshmëm i cili ndryshoi pasi nisi të distancohej “bota që e rrethonte”

Një Zot e di çfarë i kalonte në mendje kur merrte ato ilaçe, por sa herë e kam takuar në vitet e fundit, thosha me vete: I shkreti, i ka ikur mendja fare”, vijon këngëtari Elton John në libër./CNA.al

LEXO TE PLOTE