Connect with Us

Foto – Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Showbizz

Foto – Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Publikuar

-

Foto - Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Alesia Bami bëhet gjithmonë pjesë e lajmeve rozë për shkak të formave bombastike që ka.

Moderatorja dhe modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpeshherë foto apo video nga jeta e përditshme.

Pak minuta më parë ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me bikini, ndërsa është shtrirë në bregun e detit.

LEXO EDHE:  Foto+16/Modelja seksi nuk harron "zakonin", pozon me bikini shumë të vogla

Alesia shfaqet mjaft sensuale dhe në formë. Këtë foto ajo e ka shoqëruar me fjalën “Parajsë”, si për të na treguar se vendi ku po shijon pushimet është një parajsë e vërtetë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Trima dhe trimëresha bëhuni të fortë”/ Endri dhe Stefi japin mesazhin kurajues për të gjithë nxënësit

Publikuar

-

Nga

“Trima dhe trimëresha bëhuni të fortë”/ Endri dhe Stefi japin mesazhin kurajues për të gjithë nxënësit

Sot ka nisur viti i ri shkollor, një vit ndryshe nga të tjerët. Nxënësit do të nisin shkollën me turne dhe me masa kundër Covid-19.

Por si çdo herë atmosfera është e njëjtë, rrugët gumëzhijnë nga zërat e fëmijëve të cilët sot nisin aventurën, ndoshta më të vështirën.

Dy vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti iu kanë uruar sukese dhe shëndet të gjithëve nxënësve të cilin nisin sot vitin e ri shkollor.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Endri dhe Stefi iu kanë dhënë kurajo dhe mesazhin e duhur me të cilin duhet të nisin këtë vit.

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës me fotot e saj/ Kylie Jenner tërbon ndjekësit me format shpërthyese

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës me fotot e saj/ Kylie Jenner tërbon ndjekësit me format shpërthyese

“Sot fillon sezoni shkollor ne gjith vendin . Nje sezon shkollor si asnjehere tjeter me masa parandaluese . Endri & Stefi Ju urojme te gjitheve te kini shendetin mbi te gjitha dhe shume suksese ne kete vit shkollor te veshtire . Te beheni te forte , trima dhe trimeresha 😍😍💪💪😘😘👋👋”, shkruajnë vëllezërit Prifti./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Endri Prifti (@endripriftiofficial) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

Publikuar

-

Nga

“Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja brune është shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk nguron të ndajë me ndjekësit fotot e nxehta nga setet më të fundit të modeles.

Së fundi ajo ka çmendur fansat e saj teksa në shumicën e fotove të publikuara tregon format e saj bombastike.Në këtë mënyrë Oriola po kthehet në një nga modelet më të njohura shqiptare dhe ndjekësit po shtohen dita ditës në  Instagramin e saj.

LEXO EDHE:  Foto+16/Modelja seksi nuk harron “zakonin”, pozon me bikini shumë të vogla

LEXO EDHE:  "Tërbohet" Bebe Rexha/ Tregon të pasmet bombastike duke kërcyer twerk

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të modeles që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja që bën jetë luksoze/ Chloe Khan shpërthyese në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja që bën jetë luksoze/ Chloe Khan shpërthyese në fotot e fundit

Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chloe Khan është mjaft e komentuar edhe për jetën dhe udhëtimet luksoze.

Chloe ka ndezur Instagramin me fotot tejet seksi ku tregon format e saj shpërthyese. Modelja numëron rreth 2 milionë ndjekës në Instagram me të cilët nuk ngurron të ndajë momente nga jeta e saj e luksit.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Chloe Khan./CNA.al

LEXO TE PLOTE