Connect with Us

Enca paralajmëron surprizën e radhës/ Po bashkëpunon me këngëtarin me famë ndërkombëtare?

Showbizz

Enca paralajmëron surprizën e radhës/ Po bashkëpunon me këngëtarin me famë ndërkombëtare?

Publikuar

-

Enca paralajmëron surprizën e radhës/ Po bashkëpunon me këngëtarin me famë ndërkombëtare?

Duket se kjo verë do të jetë e këngëtares Enca Haxhis. Pas dy projekteve shumë të suksesshme muzikore, “Ku mete” dhe “Break doën”, Enca duket se ka dhe një surprzië për fansat e saj.

Me shumë mundësi këngëtarja do të sjellë një hit me këngëtarin algjerian Soolkin. Ky i fundit u bë tepër i njohur për publikun shqiptar me bashkëpunimin “Zemër” me Dhurata Dorën. Kanë qenë komentet në Instagram ato që kanë ngritur dyshimet e fansave për një bashkëpunim. Enca ndau pak orë më parë me ndjekësit një foto bombë, e cila mori komente të panumërta, mes të cilave tërhoqi vëmendjen komenti i Soolking.

LEXO EDHE:  Enca tregon format "bombastike"/ Jep mesazhin e rëndësishëm

“Canicule”- shkroi këngëtari, fjalë e cila në ship përkthehet “Valë e nxehtë”.“Po vje të të marrë ty”- ia ktheu Enca, duke na bërë tepër kuriozë për të ditur se ç’po kurdisin ata së bashku. Mbase duhet të presim edhe pak për ta zbuluar./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Miley Cyrus jep lajmin fantastik/ Së shpejti një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare

Publikuar

-

Nga

Miley Cyrus jep lajmin fantastik/ Së shpejti një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar së fundi një foto me këngëtaren me famë botërore Miley Cyrus.

Menjëherë pas publikimit të fotos të gjithë po flasin për një bashkëpunim mes tyre. Së fundmi mediat e huaja kanë është mësuar se Dua Lipa do të jetë pjesë e albumit të ardhshëm të këngëtares amerikane.Pasi dyshja shtoi dyshimet për duetin e tyre pas fotos së publikuar me producentin, Andrew Watt, krijuesja hitit ‘Midnight Sky’ ka zbuluar se Dua dhe Billy Idol do të jenë pjesë e një projekti të përbashkët. Duke folur për “New Zealand’s The Edge”, Miley tha: “Ju mendoni se po bëj shaka si Britney dhe Nine Inch Nails, por nuk po bëj, do të kem Billy Idol dhe Dua Lipa-n në të njëjtin rekord”. Kur u pyet për një datë të mundshme të publikimit të albumit, Cyrus nuk dha një afat kohor.

LEXO EDHE:  “U bëra bjonde për vjehrrën time”/Këngëtarja publikon foton

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare çmend rrjetin/ “I dua të pasmet e mia”

Kujtojmë që Dua publikoi pak ditë më parë versionin remix të albumit “Future Nostalgia”, për realizimin e të cilit ka mbledhur emra të njohur të industrisë muzikore botërore./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jeta ime si një kosh plehrash”/ Këngëtarja e famshme flet për divorcin

Publikuar

-

Nga

“Jeta ime si një kosh plehrash”/ Këngëtarja e famshme flet për divorcin

Këngëtarja e njohur Kelly Clarkson bëri të ditur se pas 7 vitesh martesë është divorcuar nga bashkëshorti i saj, Brandon Blackstock. Në një intervistë për  “Sunday Today” Kelly nuk u step të tregonte se muajt e fundit kanë qenë shumë të vështirë për të.

“Nuk është sekret. Jeta ime ka qenë pak si një kosh plehrash. Personalisht, këto dy muajt e fundit kanë qenë të vështirë për mua. Kam folur me miqtë e mi që janë të divorcuar. Nuk e kuptoj se si njerëzit e kalojnë një situatë të tillë pa folur, sepse është gjëja më e keqe për dikë kur divorcohet”, është shprehur këngëtarja.Clarkson ka treguar se së shpejti do të publikojë një këngë të re, që është shumë personale për të. “Kënga ime e radhës me siguri do të jetë më personalja që kam publikuar ndonjëherë. Dhe e gjithë kënga tregon çdo emocion që përjeton që nga nisja e një marrëdhënieje e deri në përfundim të saj, dhe kjo ka qenë shumë terapeutike për mua”, ka thënë Kelly gjatë intervistës.

LEXO EDHE:  “Qëkur kam humbur tim atë, dua të besoj…!” Këngëtarja e njohur habit me deklaratën e saj

LEXO EDHE:  "U tërbova pas teje"/ Klea Huta publikon momentet e ëmbla me të birin

Pas gati 7 vitesh martesë, ajo po lufton për të drejtën e kujdestarisë së djalit dhe vajzës së saj, Remington dhe River. Kelly Clarkson kishte pak kohë e ndarë, derisa u divorcua ligjërisht në 4 qershor./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin

Publikuar

-

Nga

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin

Dojna Mema është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Për një kohë të gjatë Dojna e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave jetën e saj private. Së fundi ajo ka vendosur që të tregojë vetëm pak detaje nga jeta e saj.

Dojna ka publikuar një foto ku shihet kapur dorëpërdorë me të dashurin ndonëse e ka mbajtur plotësisht të fshehtë imazhin e tij.

LEXO EDHE:  Hailey bën bashkë burrin dhe ish të dashurin/ Çfarë po kurdisin Shawn Mendes dhe Justin Bieber

LEXO EDHE:  Enca tregon format "bombastike"/ Jep mesazhin e rëndësishëm

“Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura.P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rendesise 😜”, shkruan Dojna krah fotove të publikuara në Instagram./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

LEXO TE PLOTE