Connect with Us

Alesia Bami i përgjigjet Xhensila Peres pas kritikave: Nuk e ndjej fare konkurrencën

Showbizz

Alesia Bami i përgjigjet Xhensila Peres pas kritikave: Nuk e ndjej fare konkurrencën

Publikuar

-

Deklaratat e modeles Xhensila Pere për Alesia Bamin kanë bërë xhiron në mediat rozë.

Pere u shpreh se nuk e sheh Alesian si moderatore dhe se nuk është për këtë punë. Xhensila e shprehu hapur se edhe nëse do ta shihte në rrugë Alesian, do t’i thoshte je shumë e bukur por nuk bën për moderatore.

Pas gjithë kritikave të herë pas hershme që ka marrë nga Pere, Alesia ka vendosur të flasë teksa ka qenë e ftuar në “Pushime on Top”, Alesia ka folur për kritikat drejtuar asaj duke u shprehur se në fakt nuk ndjen konkurrencë, pavarësisht fjalëve që fliten për të.

“Kam më shumë miq se sa mikesha, kam edhe shoqe por jashtë televizionit. Nuk e di se çfarë kanë me mua. Nuk e di seç kanë diçka që duan të sulmojnë”- është shprehur moderatorja, pa dashur ta cekë më shumë këtë temë.

LEXO EDHE:  Akuzat e PD për Ajola Xoxa, reagon Veliaj: Nuk e ka pasur klient Dzanashvillin

Gjatë intervistës, Alesia zbuloi se kësaj here, brenda programit “E diell”, do të ketë edhe një projekt të sajin, të cilin mbetet ta zbulojmë së shpejti./ CNA.al

Alesia Bami: Nuk kalohet e gjithë jeta me një burrë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Miley Cyrus jep lajmin fantastik/ Së shpejti një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare

Publikuar

-

Nga

Miley Cyrus jep lajmin fantastik/ Së shpejti një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar së fundi një foto me këngëtaren me famë botërore Miley Cyrus.

Menjëherë pas publikimit të fotos të gjithë po flasin për një bashkëpunim mes tyre. Së fundmi mediat e huaja kanë është mësuar se Dua Lipa do të jetë pjesë e albumit të ardhshëm të këngëtares amerikane.Pasi dyshja shtoi dyshimet për duetin e tyre pas fotos së publikuar me producentin, Andrew Watt, krijuesja hitit ‘Midnight Sky’ ka zbuluar se Dua dhe Billy Idol do të jenë pjesë e një projekti të përbashkët. Duke folur për “New Zealand’s The Edge”, Miley tha: “Ju mendoni se po bëj shaka si Britney dhe Nine Inch Nails, por nuk po bëj, do të kem Billy Idol dhe Dua Lipa-n në të njëjtin rekord”. Kur u pyet për një datë të mundshme të publikimit të albumit, Cyrus nuk dha një afat kohor.

LEXO EDHE:  Reagon motra e Taulant Ballës/ Përpiqet të mbulojë komentin kundër qeverisë

LEXO EDHE:  PD kërkon llogari për grabitjen e Postës Sekrete dhe ngre dyshime

Kujtojmë që Dua publikoi pak ditë më parë versionin remix të albumit “Future Nostalgia”, për realizimin e të cilit ka mbledhur emra të njohur të industrisë muzikore botërore./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jeta ime si një kosh plehrash”/ Këngëtarja e famshme flet për divorcin

Publikuar

-

Nga

“Jeta ime si një kosh plehrash”/ Këngëtarja e famshme flet për divorcin

Këngëtarja e njohur Kelly Clarkson bëri të ditur se pas 7 vitesh martesë është divorcuar nga bashkëshorti i saj, Brandon Blackstock. Në një intervistë për  “Sunday Today” Kelly nuk u step të tregonte se muajt e fundit kanë qenë shumë të vështirë për të.

“Nuk është sekret. Jeta ime ka qenë pak si një kosh plehrash. Personalisht, këto dy muajt e fundit kanë qenë të vështirë për mua. Kam folur me miqtë e mi që janë të divorcuar. Nuk e kuptoj se si njerëzit e kalojnë një situatë të tillë pa folur, sepse është gjëja më e keqe për dikë kur divorcohet”, është shprehur këngëtarja.Clarkson ka treguar se së shpejti do të publikojë një këngë të re, që është shumë personale për të. “Kënga ime e radhës me siguri do të jetë më personalja që kam publikuar ndonjëherë. Dhe e gjithë kënga tregon çdo emocion që përjeton që nga nisja e një marrëdhënieje e deri në përfundim të saj, dhe kjo ka qenë shumë terapeutike për mua”, ka thënë Kelly gjatë intervistës.

LEXO EDHE:  PD kërkon llogari për grabitjen e Postës Sekrete dhe ngre dyshime

LEXO EDHE:  Reagon motra e Taulant Ballës/ Përpiqet të mbulojë komentin kundër qeverisë

Pas gati 7 vitesh martesë, ajo po lufton për të drejtën e kujdestarisë së djalit dhe vajzës së saj, Remington dhe River. Kelly Clarkson kishte pak kohë e ndarë, derisa u divorcua ligjërisht në 4 qershor./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin

Publikuar

-

Nga

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin

Dojna Mema është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Për një kohë të gjatë Dojna e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave jetën e saj private. Së fundi ajo ka vendosur që të tregojë vetëm pak detaje nga jeta e saj.

Dojna ka publikuar një foto ku shihet kapur dorëpërdorë me të dashurin ndonëse e ka mbajtur plotësisht të fshehtë imazhin e tij.

LEXO EDHE:  Kritika në Britain’s Got Talent

LEXO EDHE:  Edi Paloka: Policia është kundër qytetarëve

“Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura.P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rendesise 😜”, shkruan Dojna krah fotove të publikuara në Instagram./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

LEXO TE PLOTE