Connect with Us

Në 60 vjetorin e tij të lindjes jep lajmin e papritur/ Aktori i famshëm preket nga Coronavirus

Showbizz

Në 60 vjetorin e tij të lindjes jep lajmin e papritur/ Aktori i famshëm preket nga Coronavirus

Publikuar

-

Në 60 vjetorin e tij të lindjes jep lajmin e papritur/ Aktori i famshëm preket nga Coronavirus

Aktori Antonio Banderas ka konfirmuar nëpërmjet Twitter se ka rezultuar pozitiv  me Covid-19. Ai ka shkruar në postim se është i detyruar që 60 vjetorin e tij të lindjes të festojë në karantinë.

Baqnderas qetësoi fansat duke treguar se deri më tani nuk kishte asnëj shqetësim përsa i përket shëndetit.

“Do të dëshiroja të shtoja se jam mirë, thjesht pak më i lodhur se zakonisht por jam I sigurt se do të shërohem opas indikacioneve mjekësore, të cilat shpresoj se do të më ndihmojnë ta kapërdej këtë infeksion që ka prekur njerëz kudo në planet. Unë do të përfitoj nga ky izolim për të lexuar, shkruar dhe pushuar si dhe të bëj plane përe tu dhënë kuptim 60-ve të mai të cilat i prita me iluzion dhe dëshirë. Përqafime për të gjithë”, kështu e ka mbyllur postimin e tij Banderas./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  Beteja me Covid-19/ Manastirliu: Dyfishojmë ekipet e lëvizshme të urgjencës për shërbimin në banesë

LEXO EDHE:  Beteja me Covid-19/ Manastirliu: Dyfishojmë ekipet e lëvizshme të urgjencës për shërbimin në banesë

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  Xhensila Myrtezaj më e lumtur se kurrë/ Tregon pamjet nga ditëlindja përrallore e Ajkës

LEXO EDHE:  Nga Astrit Patozi/ Një propozim për “rebelët” e karantinës

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE