Connect with Us

Luana Vjollca nuk kursehet aspak kur bëhet fjalë për veshjet/ Shpenzon një “mal me para” për një fustan

Showbizz

Luana Vjollca nuk kursehet aspak kur bëhet fjalë për veshjet/ Shpenzon një “mal me para” për një fustan

Publikuar

-

Luana Vjollca nuk kursehet aspak kur bëhet fjalë për veshjet/ Shpenzon një “mal me para” për një fustan

Moderatorja Luana Vjollca është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara në mediat rozë. Teksa së shpejti pritet të publikohet videoklipi më i ri në bashkëpunim me Jay Santos, në të njëjtën kohë zbulohen shifrat marramendëse që modertorja shpenzon për veshjet e saj markë.

Së fundi faqja e njohur në Instagram What.they.Wearin, ka publikuar shifrën e kripur që Luana ka shpenzuar për fustanin e saj të kuq Philip Plein.

LEXO EDHE:  Pa prit pak! Fustani i tretë i Priyanka Chopra në ditën e dasmës qenka magji më vete

Fustani kushton plot 4,998 euro dhe mesa duket në klipin me këngëtarin latin, Luana do shfaqet me fustanin e kuq Philip Plein./ CNA.al

Mbahuni fort/ Luana Vjollca nxeh rrjetin, tregon format
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  “Vazhdoj të dua t’i bëj”- moderatorja shqiptare flet për “imperfeksionin” e saj në fytyrë

LEXO EDHE:  Moderatorja seksi i përgjigjet pyetjes nëse është shqiptare/Do të befasoheni me përgjigjen e saj

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  Moderatorja seksi i përgjigjet pyetjes nëse është shqiptare/Do të befasoheni me përgjigjen e saj

LEXO EDHE:  Pa prit pak! Fustani i tretë i Priyanka Chopra në ditën e dasmës qenka magji më vete

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE