Connect with Us

Enca tërbon rrjetin/ Provokon ndjekëset: Edhe burri jot e di se…

Showbizz

Enca tërbon rrjetin/ Provokon ndjekëset: Edhe burri jot e di se…

Publikuar

-

Enca tërbon rrjetin/ Provokon ndjekëset: Edhe burri jot e di se…

Enca Haxhia është një ndër femrat më provokuese të showbizzit dhe gjithmonë merr vëmendjen e mediave me fotot e videot që publikon në rrjetet sociale.

Pak më parë ajo ka postuar një tjetër foto tejet sensuale, ku shihet e veshur vetëm me bikini të zeza.

Ajo nxjerr në pah format bombastike, por këtë herë shoqëruar me një mesazh për ndjekëset e saj.

LEXO EDHE:  Foto/ Zjarrfikësit nxjerrin nga makina të aksidentuarit

Këngëtarja provokon të gjitha femrat, pasi krahas fotos shkruhet që: “Edhe burri jot e di që Enca e bën më mirë”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më të nxehta të Abigail Ratchford

Publikuar

-

Nga

Modelja Abigail Ratchford ka ndezur rrjetin me pozat e saj seksi. Bukuroshja brune është pikasur gjithnjë për format e saj të rrumbullakosur si dhe për fotot provokuese ku tregon linjat.

Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja. Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abiagil është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës.Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja që nuk e njeh kompleksin/ Fotot e saj çmendin meshkujt

Publikuar

-

Nga

Modelja që nuk e njeh kompleksin/ Fotot e saj çmendin meshkujt

Mathilde Tantot është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka një numër prej 7.9 milionë ndjekësish në rrjetet sociale.

Mathilde është bërë shumë e njohur në rrjet falë fotove të saj që i kalojnë kufijtë e imagjinatës. Në llogarinë e saj ajo më së shumti publikon foto nudo dhe topless duke çmendur meshkujt.Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më provokuese të Mathilde që do të mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më seksi shqiptare/ Trejsi Sejdini, “bombë“ në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më seksi shqiptare/ Trejsi Sejdini, “bombë“ në fotot e fundit

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini ,është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja nga Elbasani ka qenë në qendër të vëmendjes për sherret që krijon me personazhe të tjerë por edhe për fotot e saj provokuese.

Topless, me bikini dhe poza të nxehta, Trejsi Sejdini është modelja më e kërkuar e momentit. Trejsi së fundi është zhvendosur në amerikë ku dhe po vazhdon me karrierën e saj si modele. Bukuroshja duket se po ecën me hapa shumë të shpejtë drejt suksesit.Për më tepër ka përzgjedhur fotot më provokative të Trejsit, të cilat kanë marrë qindra komente në rrjetet sociale. Ndiqini në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE