Connect with Us

I shprehu publikisht dashurinë/ Robert Berisha kapet mat me modelen nga Burreli

Showbizz

I shprehu publikisht dashurinë/ Robert Berisha kapet mat me modelen nga Burreli

Publikuar

-

Këngëtari i njohur Robert Berisha dhe modelja Jessica Kadiu janë përfolur më parë për një lidhje dashurie të cilën Jessica e pranoi publikisht.

Deklarata bombë e modeles, bëri bujë në mediat shqiptare pasi këngëtari e kishte mohuar  romancën në verën e kaluar.

Së fundmi, Prive.al ka arritur të sigurojë fotografi të dyshes ditën e sotme në një pikë karburantesh rrugës për Shqipëri ku shihen  krah njëri-tjetrit. Po ashtu, bën me dije se vetëm pak ditë më parë bukuroshja zeshkane ka ardhur në trojet shqiptare nga Neë Yorku pas disa muajsh bllokim si pasojë e pandemisë. Me të mbërritur, Roberti duket të ketë qenë adresa e ndalesës së saj, pavarësisht “lamtumirës” publike që i dha në muajin shkurt përmes postimeve.

LEXO EDHE:  Një “zjarr” i vërtetë/ Fotot e modeles që do t’iu lënë pa mend

Bukuroshja ka pozuar më herët me Rinën, ku shfaqet me të njëjtën veshje nga ajo që shihet në fotot e shkrepura krah Robertit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas 10 vitesh/ Rozana Radi merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Rozana Radi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Pas shumë kohësh larg muzikës ajo do të realizojë një këngë.

Rozi ka zbuluar se pas 10 vitesh do të vijë me një këngë që do të jetë ritmike.

Këtë e ka bërë të ditur nëprmjet një posti në rrjetet sociale ku shihet në një studio muzikore duke punuar për projektin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pritja e ish konkurrentëve të Përputhen në Shkodër/ Shpërthejnë ndjekësit: Nuk bëhet Shqipëria

Publikuar

-

Nga

Një ditë më parë, ish konkurrentët e Pëpruthen kanë ndaluar në Shkodër ku janë pritur nga një numër i madh njerëzish të cilët vraponin pas tyre për t’i takuar apo për të shkrepur një foto me ta.

Video ka patur shumë reagime në rrjetet sociale ku ndjekës të revoltuar kanë reaguar duke e quajtur këtë veprim jo normal.

LEXO EDHE:  18 fotot që ndryshuan internetin

LEXO EDHE:  Ja se ç’ndodh nën çarçafë, kur lidhjes i vjen fundi

Ata shkruajnë se prandaj nuk bëhet Shqipëria pasi njerëzit në këtë vend ngrihen për gjëra të kota dhe jo për shqetësimet që realisht kanë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të ndarë prej ditësh/ Bora Zemani tregon raportin e Sarës me Atdheun

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentët e Pëpruthen, moderatorja Bora Zemani, autorja e programit, Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi kanë nisur prej javësh me turin e tyre në gjithë Shqipërinë.

Këtë radhë destinancioni ishte Shkodra ku hsumë prej ish konkurrentëve janë pritur me shumë entuziasëm nga fansat.

Por përpos kësaj moderatorja bora Zemani ka publikuar një moment ku shoihen Sara me Atdheun, duke e shoqëruar postimin me dy zemra.

LEXO EDHE:  Një “zjarr” i vërtetë/ Fotot e modeles që do t’iu lënë pa mend

LEXO EDHE:  Më në fund e harroi Luana Vjollcën/ Zbuloni kush ia ka "vjedhur" zemrën Adrian Gaxhës

Kjo tregon se Sara dhe Atdheu kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin edhe pse pak ditë më parë ata konfirmuan se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE