Connect with Us

WOW/ Manjola Nallbani publikoi foton me bikini/ Nxjerr “jashtë loje” të gjitha vajzat e reja

Showbizz

WOW/ Manjola Nallbani publikoi foton me bikini/ Nxjerr “jashtë loje” të gjitha vajzat e reja

Publikuar

-

WOW/ Manjola Nallbani publikoi foton me bikini/ Nxjerr “jashtë loje” të gjitha vajzat e reja

Manjola Nallbani është një nga artistet dhe ikonat e muzikës shqiptare. Ajo është evidentuar gjithnjë për stilin e saj dhe trupin super në formë.

Duket se vitet janë ndalur për të, pasi këngëtarja ka publikuar një foto me bikini ku tregon linjat super perfekte, të cilat do t’i kishte zili çdo vajzë.

LEXO EDHE:  "Nëse Lamborghini Aventador do të ishte një femër"/ Këngëtarja shqiptare "djeg" Instagramin me format seksi

Manjola është nënë e dy fëmijëve, por kjo nuk është aspak e dukshme kur vjen puna tek format e saj trupore.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plasën petullat”/ Olta Gixhari tregon si po e llaston vjehrra

Publikuar

-

Nga

Akorja Olta Gixhari, pak javë më parë u bë nënë për herë të parë. Gixhari solli në jetë një djalë, të cilin vendosi ta quante Amar.

Edhe pse është shumë e përkushtuar duke u kujdesur për të birin, Olta nuk nguron të ndajë me ndjekësit video apo këshilla për nënat pasi lindin fëmijë.

LEXO EDHE:  Mjekët u dhurojnë pacientëve me COVID simbolin e Pashkës/ Manastirliu: Jeta do triumfojë

LEXO EDHE:  Vajza 20 vjeçare bën foto me meshkujt në rrugë/ Arsyeja është shumë e çuditshme

Por ndryshe nga herët e tjera Olta këtë herë ka treguar si po e llaston vjehrra e saj, gjyshja e Amar.Ajo ka publikuar në Instastoryn e saj një pjatë me petulla dhe krahas tregon se janë bërë nga dora e vjehrrës.

“Plasën petullat, kur ke vjehrrën në shtëpi”, shkruan ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me maskë dhe kapele/ Katy Perry shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës

Publikuar

-

Nga

Pak javë më parë këngëtarja e famshme Katy Perry u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilën e quajti Daisy. Sot Katy Perry është shfaqur për herë të parë pas linjdes teksa ka blerë disa pije në Santa Barbara.

Katy u shfaq e veshur me një fustan në ngjyrë jeshile teksa mbante ne duar pijet dhe telefonin e saj. Ajo ishte kujdesur të ruante privatësinë teksa kishte të vendosur maskën dhe një kapele që mbulonte fytyrën e saj. Megjithatë vëmendjen e ka marrë pesha e saj, duke treguar se pas lindjes ka ende punë për të bërë për t’iu kthyer peshës së mëparshme.Kujtojmë se Katy ka treguar se ka qenë shumë e lumtur për këtë moment special në jetën e saj, të cilin e ka pritur me padurim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do t’i shpoj gomat e makinës dhe do ta thyej xhamin”/ Fansat paralajmërojnë Anxhela Peristerin

Publikuar

-

Nga

“Do t’i shpoj gomat e makinës dhe do ta thyej xhamin”/ Fansat paralajmërojnë Anxhela Peristerin

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Së fundi ajo ka tërhequr vëmendjen e publikut me pamjen e saj ku shfaqet me bikini dhe natyrale.

Por duke qenë se këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale nuk mungojnë as temat e ndryshme për të cilat ajo diskuton dhe kërkon mendimin e ndjekësve të saj.

Së fundi ajo ka publikuar një video sondazh duke drejtuar pyetjen: “A t’i bëj buzët kështu apo jo?”


Sipas rezultateve të sondazhit mbi 60 % e ndjekësve kanë shprehur mendimin e tyre për jo, por si përforcim të përgjigjes, Anxhela ka publikuar disa nga mesazhet epike të fansave që i kanë dërguar në privat.

Njëri prej tyre e “kërcënon” se nëse ajo i bën buzët nuk do të dëgjojë më asnjë këngë të saj.Një tjetër i shkruan se do të largohet nga Instagrami i saj nëse ajo bën buzët.

LEXO EDHE:  Mjekët u dhurojnë pacientëve me COVID simbolin e Pashkës/ Manastirliu: Jeta do triumfojë

LEXO EDHE:  Vajza 20 vjeçare bën foto me meshkujt në rrugë/ Arsyeja është shumë e çuditshme

Ndërsa komenti më pikant që i është dërguar këngëtares është: “Shumë të mira i ke siç janë pastaj këtë pyetje më mirë bëja atij që ti puth se neve çfarëdo të themi shih me sy e plas me zemër.”

Sigurisht këngëtarja meqë është korçare ka dhe nga ata që i shkruajnë se nëse bën buzët, kur të shkojë në Korçë do t’i shpojnë gomat e makinës dhe do ti thyejnë xhamin.

Këto kanë qenë komentet më epike të fansave që e duan Anxhelën ashtu siç është, pa asnjë ndryshim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE