Connect with Us

Nuk ndalen Endri dhe Stefi/ Pas “Digje sonte”, paralajmërojnë një tjetër super hit

Showbizz

Nuk ndalen Endri dhe Stefi/ Pas “Digje sonte”, paralajmërojnë një tjetër super hit

Publikuar

-

Nuk ndalen Endri dhe Stefi/ Pas “Digje sonte”, paralajmërojnë një tjetër super hit

Pak ditë më parë, vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti publikuan këngën e tyre më të re, “Digje sonte”.

Kënga u pëlqye masivisht nga publiku i gjerë dhe u kthye menjëherë në një hit vere.

Por duket se Endri dhe Stefi nuk ndalen këtu. Artistët kanë gati dhe një tjetër projekt muzikor, i cili pritet të publikohet me 12 Gusht.

Këtë lajm e ka bërë të ditur Endri nëpërmjet një videoje të publikuar në Instastory.

Me aq sa mund të dëgjohet nga videoje kënga duket se do të jetë ritmike dhe sërish me ngjyra verore.Nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’iu urojmë djemve suksese dhe të presim super hitin e radhës.

LEXO EDHE:  Këngë për marrëveshjen dhe jo vetëm

Për më tepër shihni galerinë e videon e mëposhtme./ CNA.al

 

VIDEO-Vetëm 24 orë pas publikimit të këngës/ Endri dhe Stefi djegin rrjetin
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
1 Koment

1 Koment

  1. toni

    9 Gusht, 2020 at 11:23 pm

    😂😂😂😂😂😂

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Rrija pa gjumë për të folur në telefon”/ Ledri Vula tregon si është njohur me Sarën

Publikuar

-

Nga

“Rrija pa gjumë për të folur në telefon”/ Ledri Vula tregon si është njohur me Sarën

Që nga dita kur zyrtarizuar lidhjen, këngëtari Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë kthyer në një ndër çiftet më të dashura për publikun.

Ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, ndërsa sot Ledri ka treguar se si është njohur me Sarën.

Ai tha se me Sarën është njohur në një koncert në Gjermani. Këngëtari rrëfeu se u takuan rastësisht në koncert dhe më pas folën në Instagram derisa u takuan.Gjithashtu Ledri zbuloi në një intervistë te “E diela shqiptare” se për të folur me partneren e tij ka qëndruar edhe pa gjumë.

LEXO EDHE:  Endri Prifti tregon sekretet e jetës/ Jam divorcuar 3 herë, por unë luftoj për femijet e mi

LEXO EDHE:  Këngë për marrëveshjen dhe jo vetëm

“Kur ka qenë në Meksikë me studime, e kam ndërruar gjumin për të mundur të flisja në telefon, kështu që më ka rënë pak edhe pa gjumë të rri”, u shpreh ai, ndërsa tha se është frikësuar pak për marrjen e vendimit që t’i bënte gjërat më serioze.

“Kur kam bërë 30 vjet ka qenë një moment kështu, i bëre 30, po tani çfarë do ndodhë. Por brenda në vete kur je i ri, vitet janë veç numra, kështu që me atë mendim e kam hequr frikën”, theksoi Ledri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Duhet ta ketë çdo femër/ “Aksesori” që mban Meghan Markle për të qenë e suksesshme

Publikuar

-

Nga

Duhet ta ketë çdo femër/ "Aksesori" që mban Meghan Markle për të qenë e suksesshme

Meghan Markle është një nga personazhet e cila me fjalimet e saj ka frymëzuar ndjekës të tërë të ‘Kensington’. Një vit më parë, ajo bashkëpunoi me organizatën bamirëse të Mbretërisë së Bashkuar, ‘Smart Works’, për të krijuar veshje pune cilësore për gratë që kërkojnë të futen përsëri në fuqinë punëtore.

Meghan u bashkua me organizatën për të folur për modën dhe fuqizimin e grave. Megjithatë ajo çfarë mori vëmendjen e të gjithëve ishte fakti se Markle tregoi aksesorin që i duhet çdo vajze në veshjen e saj.“Thjeshtë besimi, është ajo që ndërtohet brenda, kjo është pjesa me të cilën duhet të dilni nga ajo dhomë dhe futeni në intervistë me të cilën do t’ju çojë në shtresën tjetër të suksesit. Nuk është një bizhuteri, një çantë dore, apo një shall. Aksesori më i mirë që mund të vishni është besimi juaj. Vetëvlerësimi juaj është ai që do t’ju dallojë nga të tjerë”, u shpreh Meghan./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Soni Malaj tregon muskujt/ Këngëtarja trazon rrjetin me foton e fundit

Publikuar

-

Nga

Soni Malaj është cilësuar si një nga këngëtaret më seksi shqiptare. Ajo ka një karrierë të gjatë muzikore ku ndër vite i ka dhuruar shumë hite publikut shqiptar. Por Soni nuk është vlerësuar vetëm për zërin e saj dhe muzikën që bën por edhe pamjen e jashtme.

Ajo shpesh është cilësuar si një nga vajzat më seksi dhe këtë gjë e vërteton edhe fotoja e saj e fundit.

LEXO EDHE:  Rama nuk ndalet/ Sërish hit në rrjetet sociale

LEXO EDHE:  Enrique Iglesias merr 300 mijë euro për klipin e ri

Këngëtarja ka publikuar së fundi një foto ku shfaqet me bikini duke çmendur ndjekësit. Soni nuk ka nguruar për të treguar trupin perfekt dhe barkun me muskuj në pozën më provokuese.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on


Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al 

LEXO TE PLOTE