Connect with Us

Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj/ Katya Elise fantastike me bikini

Showbizz

Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj/ Katya Elise fantastike me bikini

Publikuar

-

Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj/ Katya Elise fantastike me bikini

Ajo është një nga modelet me format më bombatsike në Instagram.Katya elise Henry ka arritur t’i shtojë ndejkësit në rrjetet e saj sociale flaë fotove tejet provokuese që publikon.

Katya ka 7.6 milionë ndjekës në Instagram të cilët sa vijnë e shtohen falë fotove tejet seksi dhe provokuese që poston Katya.

Tashmë janë të shumta supermodelet me forma bombastike që po bëhen shumë të famshme si influencuese të rrjeteve sociale dhe Katya po kthehet një prej tyre. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të zjarrta të Katya Elise Henry./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Do t’i shpoj gomat e makinës dhe do ta thyej xhamin”/ Fansat paralajmërojnë Anxhela Peristerin

Publikuar

-

Nga

“Do t’i shpoj gomat e makinës dhe do ta thyej xhamin”/ Fansat paralajmërojnë Anxhela Peristerin

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Së fundi ajo ka tërhequr vëmendjen e publikut me pamjen e saj ku shfaqet me bikini dhe natyrale.

Por duke qenë se këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale nuk mungojnë as temat e ndryshme për të cilat ajo diskuton dhe kërkon mendimin e ndjekësve të saj.

Së fundi ajo ka publikuar një video sondazh duke drejtuar pyetjen: “A t’i bëj buzët kështu apo jo?”


Sipas rezultateve të sondazhit mbi 60 % e ndjekësve kanë shprehur mendimin e tyre për jo, por si përforcim të përgjigjes, Anxhela ka publikuar disa nga mesazhet epike të fansave që i kanë dërguar në privat.

Njëri prej tyre e “kërcënon” se nëse ajo i bën buzët nuk do të dëgjojë më asnjë këngë të saj.Një tjetër i shkruan se do të largohet nga Instagrami i saj nëse ajo bën buzët.

LEXO EDHE:  Kejvina Kthella i lë pak vend imagjinatës/ Modelja në 30 foto fantastike me bikini

LEXO EDHE:  Kendall Jenner si Marilyn Monroe

Ndërsa komenti më pikant që i është dërguar këngëtares është: “Shumë të mira i ke siç janë pastaj këtë pyetje më mirë bëja atij që ti puth se neve çfarëdo të themi shih me sy e plas me zemër.”

Sigurisht këngëtarja meqë është korçare ka dhe nga ata që i shkruajnë se nëse bën buzët, kur të shkojë në Korçë do t’i shpojnë gomat e makinës dhe do ti thyejnë xhamin.

Këto kanë qenë komentet më epike të fansave që e duan Anxhelën ashtu siç është, pa asnjë ndryshim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bes Kallaku publikon foton e rrallë nga fëmijëria/ Bën urimin për të gjithë të vegjlit që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Publikuar

-

Nga

Bes Kallaku publikon foton e rrallë nga fëmijëria/ Bën urimin për të gjithë të vegjlit që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Aktori i humorit Bes Kallaku iu ka uruar suksese të gjithë fëmijëve që nisin sot ditën e parë të shkollës.

Besi ka gjetur mënyrën më unike për të uruar të vegjlit. Aktori ka publikuar një foto të rrallë nga fëmijëria e tij, përkatësisht kur ishte në klasën e parë ku shihet së bashku me shokët e tij të klasës.

“Urime diten e pare te shkolles te gjithe atyre dashurive qe ulen per here te pare ne bankat e shkolles.At Zef Pllumi thoshte qe ketij populli i duhet ndrru truni, e truni ndrrohet vetem me mire arsimim dhe shkollim. (Foto nga dita ime e pare e shkolles ne F.Kruje). Zoti ju rujt!”, shkruan Besi në postimin e tij.

LEXO EDHE:  Angela Martini më seksi se kurrë,poston fotot provokuese

LEXO EDHE:  Angela Martini më seksi se kurrë,poston fotot provokuese

E nëse u bëtë kuriozë të dini se kush është Besi në këtë foto, ju themi që është ky vogëlushi i veshur me uniform polici./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“Stil shqiptar”/ Bebe Rexha tregon kopshtin me domate dhe speca: “I ujis me zorrë”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga personazhet që gjithnjë e ka treguar me krenari prejardhjen dhe zakonet e vendit të saj.

Shpesh herë e kemi parë këngëtaren që të ndajë video teksa gatuante ushqimet tradicionale shqiptare. Madje së fundi ajo ka treguar se kujdeset shumë për kopshtin me domate dhe speca.

LEXO EDHE:  Modelet bëjnë gara se kush ka gjoks më të bukur

LEXO EDHE:  Kur je seksi je, edhe 46 vjeç

Teksa këngëtarja me famë botërore iu tregon ndjekësve kopshtin e saj, personi që e shoqëron thotë:“Ky është stil shqiptar. Ne e ujisim kopshtin me zorrë”. Ndërsa Bebe e ka shoqëruar videon me mbishkrimin “stil shqiptar”./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE