Connect with Us

BOOM-BOOM-Çmend fansat/ Alesia Bami tregon të pasmet “bombë”

Showbizz

BOOM-BOOM-Çmend fansat/ Alesia Bami tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Modelja dhe moderatorja Alesia Bami, i ka vënë flakën Instagramit. Bukuroshja e ekranit ka ekspozuar format e saj bombastike, teksa pozon me rroba banjo.

Fotot e saj janë komentuar dhe pëlqyer pafund nga komentuesit të cilët menjëherë kanë vërshuar me komplimentat për modelen.

Kujtojmë se Alesia u bë e njohur për publikun shqiptar si velinë në emisionin investigativ Stop dhe më pas vijoi karrierën e saj në television si moderatore.

LEXO EDHE:  FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Nga Los Angeles në Shqipëri / “Love Story” prezanton opinionisten e re

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Bleona Qerreti është rikthyer nga Amerika në Shqipëri. Arsyeja është për të marrë pjesë në emisionin që pritet të startojë mbrëmjen e sotme “Love Story”.

Atë do e shohim në rolin si opinioniste.

Bleona do t’i bashkohet panelit të jurisë, së bashku me Robert Aliajn dhe Jerina Lalajn.Kujtojmë se Bleona është mësuar me karrigen e opinionistes në disa produksione të Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut në Tv Klan, dhe artistja e di mjaft mirë përballjen me publikun.

LEXO EDHE:  Modelja më e guximshme në botë/ Këto janë fotot më të zjarrta të “super bishës ruse”

LEXO EDHE:  Poza provokuese nga shtrati/ Kejvina Kthella nuk i lë vend imagjinatës

Do të jetë interesante të shohim se si artistja do të komentojë konkurentët, dhe si këta të fundit do të ndihen përballë komenteve të saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ishte artist në shpirt dhe në vepra”/ Enca Haxhia humb njeriun e dashur

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Këngëtarja, Enca Haxhia së fundmi ka dhënë një lajm shumë të hidhur për ndjekësit e saj. Me anën e disa postimeve në rrjetet sociale ajo ka treguar se ka humbur gjyshin e saj.

Kujtojmë se në shkurt të vitit të kaluar Enca Haxhia u përball me një tjetër humbje të madhe, atë të babait.

Ajo shprehet se kur vjen puna tek jeta e saj private ajo preferon të tregohet e rezervuar, por gjyshin e saj ajo e kujton me shumë dashuri dhe shprehet se ai ka qenë një artist në shpirt dhe në vepra.

LEXO EDHE:  Poza provokuese nga shtrati/ Kejvina Kthella nuk i lë vend imagjinatës

LEXO EDHE:  FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”Më tej, ajo ka treguar se gjyshi i saj ka nisur edhe një libër për këngëtaren, por që ajo nuk ishte e gatshme ta publikonte, por që një ditë do e bëjë një gjë të tillë në kujtim të tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi ja thotë hapur Monikës: Paloma u eleminua për fajin tuaj

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi është një nga banoret më të komentuara në shtëpinë më të famshme të momentit “Big Brother Vip”.

Kujtojmë se ajo u përfol për një lidhje të mundshme me Granitin, i cili u eleminua para 3 ditësh, por ish futbollisti më vonë u shpreh se Fifin nuk mund ta shohë dot më shumë se shoqe dhe se është në një lidhje dashurie me dikë jashtë shtëpisë.

LEXO EDHE:  Aferdita Dreshaj nuk ndalet/ 6 javë pas lindjes i futet palestrës

LEXO EDHE:  E quajnë ndryshe “Kim Kardashian meksikane”/ Modelja që çmend meshkujt me format e saj

Së fundmi gjatë një bisede me Monikën ajo ka folur në lidhje me eleminimin e Palomës. Shumë hapur Fifi i ka thënë se Paloma është eleminuar për fajin e grupit në të cilin ishte pjesë edhe Monika.

“Paloma u rrezikua prej jush”, dëgjohet teksa thotë Fifi./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE