Connect with Us

Modelja e famshme shpërthen në lot/ Flet për betejën me sëmundjen e dhimbshme

Showbizz

Modelja e famshme shpërthen në lot/ Flet për betejën me sëmundjen e dhimbshme

Publikuar

-

Influencuesja dhe modelja e Instagramit, Sophie Kasaei ka shpërthyer në lot teksa ka treguar për betejën e saj me sëmundjen e dhimbshme.

Ajo ka treguar se vuan nga endrometrioza dhe trajtimi që po merr po bën që të ketë shumë dhimbja, aq shumë saqë i duhet të qëndrojë në shtëpi.

E përlotur ajo është shprehur se nuk po mundet të jetojë çdo ditë me këtë sëmundje. Gjithashtu ajo është shprehur se mezi pop ret që situate e krijuar nga coronavirus të zgjidhet pasi ajo ka nevojë për një trajtim më intensiv.

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe poza provokuese/ Fotot më fantastike të Alessandra Ambrosio

“Unë kam bërë vetëm një seancë të PT dhe më është dashur të largohem sepse dhimbja që sapo kam ndjerë duke lëvizur në shtëpi sinqerisht, nuk mund ta përshkruaj atë dhimbje.

Kjo është dhimbja më ngacmuese, duket sikur dikush po ju ngul thikën në vezoret tuaja. Është absolutisht e tmerrshme. Unë jam ende duke u dridhur sepse është aq e dhimbshme”, është shprehur ndër të tjera Kasaei.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  Foto/ Modelet e çantave verore që nuk duhet të mungojnë këtë sezon vere

LEXO EDHE:  Efektet anësore të stresit/ Sëmundja që na kaplon pa e kuptuar  

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  ‘Me xhepat bosh’, Mozzik rrëfim prekës për fëmijërinë e vështirë

LEXO EDHE:  Mjekët ngrejnë alarmin/ Këto ilaçe të zakonshme mund të shkaktojnë sëmundjen e rrezikshme

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE