Connect with Us

“U bëre si tjerat, i hyne thikës”/ Fifi shpërthen ndaj ndjekësve

Showbizz

“U bëre si tjerat, i hyne thikës”/ Fifi shpërthen ndaj ndjekësve

Publikuar

-

Këngëtarja Filloreta Raçi së fundi ka realizuar një intervistë të vogël me ndjekësit e saj ku iu është përgjigjur pyetjeve të ndryshme rreth jetës së saj private ashtu edhe projekteve të reja muzikore.

Pasi ka marrë shumë mesazhe dhe komente ofenduese apo kritika rreth humbjes së peshës ajo ka reaguar në një status ku sqaron një herë e mirë se arsye pse është dobësuar ka qenë për shkaqe shëndetësore.

Ka nga ata ndjekës që mendojnë se ajo i është nënshtruar operacioneve plastike për tu dobësuar dhe këngëtarja ka sqaruar të vërtetën duke u shprehur:

“Po marr shumë komente të tipit “u bone si tjerat”, “i hyne thikës”. Pa harru ofendimet e panumërta të cilat të vrasin dhe njerëzve nuk ju bohet vonë sepse skanë me ca mirren edhe dun me nxjerr mllefin që kanë aty ku nuk duhet dhe nuk ju takon. Unë e kam thënë para dy vitesh që puna e dobësimit tim ka qenë urgjente për punën e shëndetit tim personal, po ca me bo që njerëzit e painformuar e vazhdojnë sagën e vrerit.  Gjthsesi unë jam e lumtur dhe jom prap ajo që isha sikur me 25 kile më shumë sidhe inshallah do jem kështu dhe s’do ndryshoj”, shkruan ajo në statusin e saj./ CNA.al

LEXO EDHE:  Protestat në Shkodër, Lezhë e Kavajë/ Reagimi ironik i Ramës

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Jozefina Topalli pjesë e Miss Universe Albania

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Jozefina Topalli pjesë e Miss Universe Albania

Producenti  Eduard Deda ka zbuluar surprizat e kompeticionit të bukurisë “Miss Universe Albania” që do të nbahet me datë 18 Shtator. Ai ka treguar se prezantues të këtij kompeticioni do të jenë Alaudin Hamitaj dhe dy ish-misset Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi. I ftuar në emisionin “Abc e mëngjesit” ai ka zbuluar se do të ketë edhe këngëtarë që do të performojnë si dhe një intervistë ekskluzive me Jozefina Topallin, e cila do të flasë në lidhje me forcën që atë e karakterizon në një vend maskilist si Shqipëria.“Spektakli do të prezantohet në Vizion+ dhe Klan Kosova. Prezantues do të jenë Alaudin Hamitaj, dy ish-misset Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi. Do të ketë një gjysmëfinale që do ta prezantoj Eni Shehu i ABC Neës bashkë me Eglantina Hosmanholla, e cila ka qenë e treta vjet në Miss Universe Kosova. Do të performojnë live Anxhela Peristeri, Mateu Frroku do të ketë numrin e tij, do të jetë një këngëtar me hitet e tij në Europë, është pak a shumë dhe DJ gjatë kohës që gocat do të sfilojnë me bikini. Do të jetë i ftuar special Flor Mumajesi, për herë të parë në një konkurs bukurie që Flori do të performojë, Klajdi Haruni dhe Bruno. Këto janë pak a shumë emrat që do të jenë në performancë. Pastaj do të jenë të ftuara të gjitha gocat e 7 viteve me radhë, të cilat do të kenë nga një numër, nga një pjesë, jo do të japin nga një çmim. Do të ketë edhe një surprizë, e cila do të jetë një intervistë ekskuzive me Jofina Topallin, e cila do të jetë në shoë për të fol për forcën e të bukurës, duke pasur parasysh që është një nga femrat më të forta në historinë e ktyre 20 viteve të fundit si në politikë dhe në atë çfarë ka arrit, të jesh kryetare parlamenti një zonjë në një vend maskilist, është gjë e rrallë dhe për këtë arsye do të kemi një intervistë me të”, rrëfeu Eduard Deda./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Noizy nuk ndalet me surprizat/ Konfirmon bashkëpunimin me Dhurata Dorën

Publikuar

-

Nga

Noizy nuk ndalet me surprizat/ Konfirmon bashkëpunimin me Dhurata Dorën

Reperi i shumë hiteve, Noizy nuk resht së na surprizuari. Edhe pse gjatë verës ai solli shumë hite si “Adrenalinë”, “All dem talk”, “Digital love” , “Puerto Rico”, “Party turn up” dhe “Expensive touch”, duket se nuk do të ndalet.

Mbrëmjen e kaluar i ftuar në emisionin “NIN”, Noizy ka konfrimuar bashkëpunimin me këngëtaren Dhurata Dora.

LEXO EDHE:  “Kaq ishte!” Noizy reagon më në fund për sherrin e përfolur me Oriola MarashinAi u shpreh se bashkëpunimet janë shtyrë për shkak të gjendjes së pandemisë por siguroi që do të vijnë shumë shpejt.

LEXO EDHE:  Pazari Rama – Basha/ Reagimi i fortë i Erla Mëhillit

Kujtojmë se Dhurata solli 2 këngë, njëra prej të cilave në bashkëpunim me Azet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE