Connect with Us

Pas marrëdhënies së tensionuar/ Kate Middleton, Princ William dhe Mbretëresha i uruan publikisht Meghan Markle ditëlindjen

Showbizz

Pas marrëdhënies së tensionuar/ Kate Middleton, Princ William dhe Mbretëresha i uruan publikisht Meghan Markle ditëlindjen

Publikuar

-

Pas marrëdhënies së tensionuar/ Kate Middleton, Princ William dhe Mbretëresha i uruan publikisht Meghan Markle ditëlindjen

Ditën e sotme familja mbretërore i uroi Dukeshës së Sussex një ditëlindje të lumtur, pavarësisht marrëdhënieve të tensionuara mes tyre.

Kate Middleton, Prince William, Mbretëresha, Princi Charles dhe Camilla ndanë mesazhe dhe foto në llogaritë e tyre në mediat sociale për nder të ditëlindjes së 39-të të Meghan Markle.

Markle dhe Princi Harry nuk kishin marrëdhënie të mira me mbretërit kur ata dhanë dorëheqjen në janar, sipas “Gjetja e Lirisë”, një biografi e ardhshme për çiftin.

LEXO EDHE:  Sali Berisha takon Avdullah Hotin/ “Ka marrë një mision tejet të rëndësishëm”

Një fragment nga libri thotë se ndërsa marrëdhëniet e Princit William dhe Kate Middleton me Sussexes ishte ” pak më mirë pas lindjes së Archie, marrëdhëniet u prishën përsëri në janar pasi familja negocioi rolet e reja të Meghan dhe Harry”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Miley Cyrus jep lajmin fantastik/ Së shpejti një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare

Publikuar

-

Nga

Miley Cyrus jep lajmin fantastik/ Së shpejti një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar së fundi një foto me këngëtaren me famë botërore Miley Cyrus.

Menjëherë pas publikimit të fotos të gjithë po flasin për një bashkëpunim mes tyre. Së fundmi mediat e huaja kanë është mësuar se Dua Lipa do të jetë pjesë e albumit të ardhshëm të këngëtares amerikane.Pasi dyshja shtoi dyshimet për duetin e tyre pas fotos së publikuar me producentin, Andrew Watt, krijuesja hitit ‘Midnight Sky’ ka zbuluar se Dua dhe Billy Idol do të jenë pjesë e një projekti të përbashkët. Duke folur për “New Zealand’s The Edge”, Miley tha: “Ju mendoni se po bëj shaka si Britney dhe Nine Inch Nails, por nuk po bëj, do të kem Billy Idol dhe Dua Lipa-n në të njëjtin rekord”. Kur u pyet për një datë të mundshme të publikimit të albumit, Cyrus nuk dha një afat kohor.

LEXO EDHE:  Jemi më të dashuruar se kurrë/ Aktorja amerikane flet për romancën me princ Harry-n

LEXO EDHE:  Intervista më tronditëse e familjes mbretërore që nga 1995/ Telefonata e fundit e Princeshë Dianës

Kujtojmë që Dua publikoi pak ditë më parë versionin remix të albumit “Future Nostalgia”, për realizimin e të cilit ka mbledhur emra të njohur të industrisë muzikore botërore./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jeta ime si një kosh plehrash”/ Këngëtarja e famshme flet për divorcin

Publikuar

-

Nga

“Jeta ime si një kosh plehrash”/ Këngëtarja e famshme flet për divorcin

Këngëtarja e njohur Kelly Clarkson bëri të ditur se pas 7 vitesh martesë është divorcuar nga bashkëshorti i saj, Brandon Blackstock. Në një intervistë për  “Sunday Today” Kelly nuk u step të tregonte se muajt e fundit kanë qenë shumë të vështirë për të.

“Nuk është sekret. Jeta ime ka qenë pak si një kosh plehrash. Personalisht, këto dy muajt e fundit kanë qenë të vështirë për mua. Kam folur me miqtë e mi që janë të divorcuar. Nuk e kuptoj se si njerëzit e kalojnë një situatë të tillë pa folur, sepse është gjëja më e keqe për dikë kur divorcohet”, është shprehur këngëtarja.Clarkson ka treguar se së shpejti do të publikojë një këngë të re, që është shumë personale për të. “Kënga ime e radhës me siguri do të jetë më personalja që kam publikuar ndonjëherë. Dhe e gjithë kënga tregon çdo emocion që përjeton që nga nisja e një marrëdhënieje e deri në përfundim të saj, dhe kjo ka qenë shumë terapeutike për mua”, ka thënë Kelly gjatë intervistës.

LEXO EDHE:  S’kanë të mbaruar dhuratat e ditëlindjes për Encën

LEXO EDHE:  Nuk pyet për Coronavirusin/ Stresi feston 33 vjetorin mes miqve dhe fishekzjarreve

Pas gati 7 vitesh martesë, ajo po lufton për të drejtën e kujdestarisë së djalit dhe vajzës së saj, Remington dhe River. Kelly Clarkson kishte pak kohë e ndarë, derisa u divorcua ligjërisht në 4 qershor./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin

Publikuar

-

Nga

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin

Dojna Mema është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Për një kohë të gjatë Dojna e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave jetën e saj private. Së fundi ajo ka vendosur që të tregojë vetëm pak detaje nga jeta e saj.

Dojna ka publikuar një foto ku shihet kapur dorëpërdorë me të dashurin ndonëse e ka mbajtur plotësisht të fshehtë imazhin e tij.

LEXO EDHE:  Modelja ju uron gëzuar festat!

LEXO EDHE:  Intervista më tronditëse e familjes mbretërore që nga 1995/ Telefonata e fundit e Princeshë Dianës

“Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura.P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rendesise 😜”, shkruan Dojna krah fotove të publikuara në Instagram./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

LEXO TE PLOTE