Connect with Us

Gjoks dhe të pasme shpërthyese/ Kjo modele do t’iu bëjë për ujë të ftohtë

Showbizz

Gjoks dhe të pasme shpërthyese/ Kjo modele do t’iu bëjë për ujë të ftohtë

Publikuar

-

Modelja e famshme e Playboy, Becky Hudson është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Ajo është bërë e njohur falë formave të saj shpërthyese me të cilat çmend të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo numëron mbi 1 milion ndjekës në Instagram. Në rrjetet sociale ajo publikon foto mjaft provokuese duke eskpozuar format e saj gjigante.

LEXO EDHE:  BOOM-Mbahuni fort/ "Bisha" e fitnesit do t’iu lërë pa frymë me pozat e saj

Edhe pse është përfolur shumë për operacionet plastike, ndjekësit e saj nuk ankohen pasi është vërtetë shpërthyese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot të Becky Hudson të cilat do t’iu çmendin./ CNA.al

Shpërthen rrjetin me format “bombë”/ Fotot më të nxehta të Becky Hudson
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Puthja e shumëpritur/ Donaldi dhe Bora “pajtohen” në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Takimi mes Donaldit dhe Borës ka qenë shumë emocionues. Dyshja në fund të takimit janë puthur dhe përqafuar.

Ajo që të gjithë kanë pritur dhe kërkuar është një puthje mes tyre. Bora ka treguar se duhet të sqarohen jashtë dhe më pas duhet të ndodhë puthja.

Unë dua Borën që kam pasur”, është shprehur Donaldi.  “Edhe unë dua Donaldin që kam pasur” ka thënë Bora.LEXO EDHE:  Modelja bën gjestin e shëmtuar para djalit/ Kërcënon me thikë parukierin

LEXO EDHE:  Gjoks apo këmbë? Ky model fustani zgjidh dilemën shekullore!

Në fund ka ndodhur puthja e shumëpritur nga të gjithë.

Ka vetëm një gjë. Të kam ndjekur. Dua të them dicka patjetër. Njëra nga gjërat që kam dashur tek ti ka qenë humori dhe këtë nuk duhet ta humbasësh asnjëherë. Më është bërë ëndrra realitet, të të shoh 24 orë” është shprehur Bora më tej./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emocione të forta në Big Brother Vip/ Bora dhe Donaldi takohen pas ndarjes

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas takimit me Semi Jaupajn, Donald Veshaj ka shprehur dëshirën për të takuar Bora Zemanin.

Moderatorja ka pranuar të takojë Donaldin duke transmetuar emocione shumë të forta.

Ka vetëm një gjë. Të kam ndjekur. Dua të them dicka patjetër. Njëra nga gjërat që kam dashur tek ti ka qenë humori dhe këtë nuk duhet ta humbasësh asnjëherë. Më është bërë ëndrra realitet, të të shoh 24 orë” është shprehur Bora.

LEXO EDHE:  FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

LEXO EDHE:  BOOM-Mbahuni fort/ "Bisha" e fitnesit do t’iu lërë pa frymë me pozat e sajDisa muaj pas ndarjes, Veshaj ka treguar se Bora është femra që ka dashur më së shumti.

Brenda shtëpisë, Donaldi ka treguar historinë e tyre të dashurisë, duke e cilësuar se për momentin ndihet i turbullt dhe ka vendosur që të shijojë eksperiencën e tij brenda Big Brother Vip. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Semi “shpërthen” në lot në takimin me Borën/ Momente prekëse në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Semi Jaupaj ka shpërthyer në lot sapo ka takuar Borën brenda shtëpisë së Big Brother Vip .

Ajo është shprehur se i ka munguar shumë gjatë kohës që ndodhet brenda në shtëpi.

Bora nga ana tjetër e ka qetësuar duke thënë se nuk ka asgjë për tu shqetësuar për ato që thuhen për raportin e saj me Donaldin.

LEXO EDHE:  Zajmina tregon këmbët seksi

LEXO EDHE:  Modelja bën gjestin e shëmtuar para djalit/ Kërcënon me thikë parukierinModeratorja ka zbuluar se hyrja e Semit në Big Brother Vip është një sfidë për të dhe po ia del më  së miri aty brenda.

Semi është shprehur se është njeriu më i lumtur në botë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE