Connect with Us

Të pasme dhe gjoks bombastik/ Kjo është modelja që do t’iu “vjedhë” zemrën me fotot e saj

Showbizz

Të pasme dhe gjoks bombastik/ Kjo është modelja që do t’iu “vjedhë” zemrën me fotot e saj

Publikuar

-

Eriana Blanco është një nga modelet më të reja në Instagram. Ajo tërheq mjaft vëmendjen e ndjekësve me foto e saj me bikini ku nuk nguron  të tregojë linjat e saj perfekte.

Eriana numëron mbi 3 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë me komente në fotot e saj provokuese. Bukuroshja në fotot e saj ekspozon më së shumti gjoksin dhe të pasmet të cilat janë pika e saj më e fortë.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Erianës të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

Publikuar

-

Nga

Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

Në puntatën e kaluar, Sara dhe Atdheu zgjodhën të dilnin çift nga Përputhen. Teksa të gjithë prisnim të shihnim Antonelën e revoltuar, konkurrentja e mori me shumë sportivitet zgjedhjen e Atdheut dhe preferoi të mos komentonte por të lëshonte thumbet e saj.

Por duket se konkurrentja e ka lënë pas të shkuarën dhe së fundi po shihet shumë shpesh në shoqërinë e ish konkurrentit Arsim Abdyli.

LEXO EDHE:  Bjondina me trupin perfekt/ Fotot më joshëse të modeles së Instagramit

LEXO EDHE:  Modelja më e nxehtë dhe provokuese e momentit/ Fotot më të bukura të Cindy Prado

Ata kanë udhëtuar drejt Milanos ku nuk mungojnë dhe deklarata e Arsimit për Antonelën.

“Me këtë bionden time”, shkruan Arsimi në një nga storyt e tij në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Publikuar

-

Nga

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Aubrey Jardine është një nga influencueset më të reja në rrjetet sociale. Ajo është bërë shumë e njohur si modele Instagrami.

Bukuroshja shpesh publikon foto ku shfaqet me bikini duke treguar hiret e saj.

Aubrey i pëlqejnë shumë aventurat dhe udhëtimet nëpër botë ku nuk mungojnë dhe fotot seksi me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  Modelja më e nxehtë dhe provokuese e momentit/ Fotot më të bukura të Cindy Prado

LEXO EDHE:  Modelja që ndezi meshkujt në gjithë botën/ Belen Rodriguez nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE